Altın

281.5540

% 0.002

Dolar

5.9252

% 0.443

Euro

6.5963

% 0.444

Sterlin

7.7465

% 0.383

Frang

6.0295

% 0.479

Yen

5.3960

% 0.362

Dinar

19.4078

% 0.408

Riyal

1.5797

% 0.438

Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi

Günümüzde artan ihtiyaçlar karşısında gerekli birikimi olmayan hemen herkes bu ihtiyaçlarını karşılamak için ihtiyaç kredisi kullanmaktadır. Kullanılan bu krediler ile insanlar bazen temel ihtiyaçlarını bazen de lüks ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Bankalar ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen hemen hemen tüm müşterilerine bu imkanı sunmaktadır. Ancak köklü ve devlet bankası ile çalışmak isteyen müşteriler genellikle Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi…


Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi

Günümüzde artan ihtiyaçlar karşısında gerekli birikimi olmayan hemen herkes bu ihtiyaçlarını karşılamak için ihtiyaç kredisi kullanmaktadır. Kullanılan bu krediler ile insanlar bazen temel ihtiyaçlarını bazen de lüks ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Bankalar ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen hemen hemen tüm müşterilerine bu imkanı sunmaktadır. Ancak köklü ve devlet bankası ile çalışmak isteyen müşteriler genellikle Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi kullanmayı tercih etmektedirler.

Ziraat bankasının müşterilerine sunmuş olduğu kaliteli ve farklı hizmet anlayışı ile uzun yıllardır bankacılık sektörüne yön vermesi ve faiz oranlarının cep yakmaması tercih edilirliğini oldukça artırmaktadır.

Ziraat bankası kredi kullandırdığı her müşterisine gerekli bilgilendirmeler ve gereken en doğru kredi miktarının tespiti konusunda alanında uzman kadrosu ile hizmet vermektedir. Ziraat bankasına kredi kullanmak için gelen her müşteri ile özel olarak ilgilenerek kullanacağı kredi türü belirlenmektedir.

Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi

Her türlü ihtiyacı ortadan kaldırmak için Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi imdadınıza yetişecektir. 60 aya kadar vadeli ve piyasanın en düşük faiz oranları ile krediler müşterilerimize kullandırılmaktadır.

Ziraat bankasından ihtiyaç kredisi kullanan müşterilerimiz esnek ödeme seçeneklerini uzman arkadaşlarımız ile kolaylıkla belirleyebilmektedir. Krediyi kullanmak isteyen kişilerden maddi olarak bir teminat göstermesi istenilmemektedir. Ayrıca ziraat bankasından ihtiyaç kredisi kullandığınız zaman hayat sigortanız bankamızca yapılmaktadır. Bu sigorta ile hem siz hem de olası yaşanacak üzücü bir durumda geride kalanlar garanti altına alınmış olmaktadır.

Müşterilerin Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi kullanmaları ile düzenlenen ödeme planına göre geliriniz doğrultusunda aylık bir ödeme planı belirlenmektedir. Bu sayede hem müşterilerimiz zorlanmadan kredilerinin geri ödemesini yapmaktadır hem de kara listeye düşmeden rahatlıkla ödemelerini yapabilmektedirler.

İhtiyaç Kredisi Kullanırken İstenilen Bazı Belgeler

Ziraat bankasına kredi kullanmak için gelen tüm müşterilerden istenilen belgeler;

  • Krediyi kullanacak olan kişinin kimlik fotokopisi,
  • Çalışanlar için maaş bordosu,
  • Emekli olanlar için düzenli gelir gösteren belgeler,
  • İkametgâhınıza ait olan sizin adınıza düzenlenmiş son dönem elektrik, su veya gaz faturası talep edilmektedir.

Kredi İçin Başvuruyu Nerelerden Yapabilirim?

Gelişen teknoloji ile Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi başvurularınızı ülke genelinde hizmet veren banka şubelerinden, bankaya ait internet sitesi üzerinden, ziraat mobil uygulaması aracılığı ile veya internet bankacılık hizmeti aldığız internet şubelerinden, tüm ülke genelinde yaygın olarak kullanılan ATM’lerden ve 7 gün 24 saat hizmet veren çağrı merkezlerinden yapabilirsiniz. Kredi başvurunuzun ardından ön başvurunuz alınmış olacaktır. Birkaç gün içerinde en yakın banka şubesinden davet edilerek gerçek başvurunuz yapmış olacaksınız. Bankaya davet edildiğiniz zaman kredi kullanmak için istenilen belgeleri yanınızda götürmeyi unutmayınız.

Kredi Kaç Gün İçerisinde Çıkmaktadır?

Kredi başvurunuzu ilgili yerden yaptıktan sonra Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi kullanmadan önce en yakın şubeye davet ederek gerekli belgeler ile tam başvurunuz gerçekleşmektedir. Burada istenilen miktarda kredi başvurunuz ön kaydı alınmaktadır. Ardından birkaç gün sürecek olan gerekli incelemeler yapıldıktan sonra krediniz ile ilgili olumlu veya olumsuz dönüş birkaç iş günü içerisinde yapılmaktadır. Kısacası en fazla birkaç iş günü içerisinde kredinizi almış olacaksınız.

Ziraat bankasının kampanyalarını takip ederek masrafsız kredi imkânlarından ve dönem içerisinde müşterilere sunulan uygun faizli kredilerden kolaylıkla faydalanabilirsiniz. Her banka müşterisinin ihtiyacını karşılamak isteyen Ziraat bankası en uygun kredi faizleri ile ve uygun vade seçenekleri ile pek çok kişi tarafından tercih edilen bir banka olmaktadır.

Çok daha fazla bilgi almak ve ihtiyacınızın en doğru miktarını belirlemek için en yakın banka şubelerine veya 7 gün 24 saat hizmet veren müşteri hizmetlerinden bilgi alabilirsiniz.

Uzun yıllardır Ziraat bankası müşteri iseniz bu bankadan ihtiyaç kredisini almanız çok daha kolay olacaktır. Hatta maaşınızı bu bankadan alıyor iseniz bazı ek belgeleri düzenlemenize gerek kalmadan işlemlerinizi çok daha kolay başlatabilirsiniz.

 

ETİKERLER
BENZER İÇERİKLER
Yorum Yap