Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, class 'Kripto_Para_Bilgileri' does not have a method 'kripto_plugin_init' in /home/enuygun1/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, class 'Doviz_Borsa_Bilgileri' does not have a method 'doviz_plugin_init' in /home/enuygun1/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286
Vakıfbank İhtiyaç Kredisi | En Uygun Kredi Veren Bankalar
Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, class 'simple_finance_calculator' does not have a method 'add_stylesheet' in /home/enuygun1/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286

Altın

525.5940

% -0.004

Dolar

8.4613

% 0.232

Euro

10.0279

% 0.869

Sterlin

11.0973

% 1.068

Frang

9.3590

% 0.996

Yen

8.1645

% 1.070

Dinar

27.5419

% 0.358

Riyal

2.2560

% 0.231

Vakıfbank İhtiyaç Kredisi

İhtiyaç kredisi, planlanan veya planlanmayan ihtiyaçlar için bankadan borç alınan bir miktar paradır. Borçlunun belirtilen süre boyunca tahsil edilen faiz dahil olmak üzere borcu geri ödemesi gerekmektedir. Çeşitli finansal gereksinimler için çeşitli kredi türleri vardır. Bir banka teminatlı veya teminatsız borç şeklinde kredi verebilir. Teminatlı kredi genellikle ev veya araba satın almak için gerekli olan…


Vakıfbank İhtiyaç Kredisi

İhtiyaç kredisi, planlanan veya planlanmayan ihtiyaçlar için bankadan borç alınan bir miktar paradır. Borçlunun belirtilen süre boyunca tahsil edilen faiz dahil olmak üzere borcu geri ödemesi gerekmektedir. Çeşitli finansal gereksinimler için çeşitli kredi türleri vardır. Bir banka teminatlı veya teminatsız borç şeklinde kredi verebilir. Teminatlı kredi genellikle ev veya araba satın almak için gerekli olan büyük miktarlı paralarda alınabilir. Teminatsız kredi öğrenci kredileri veya genellikle daha az miktarlarda gerekli olabilen paralar, Vakıfbank ihtiyaç kredisi olarak tercih edilebilir.

Vakıfbank İhtiyaç Kredisi Çeşitleri

Bankalar talep sahiplerinin tüm ihtiyaçlarını karşılayabileceği türden farklı krediler sunmaktadır.

 • Konut kredisi; tüketicilerin kredisini aylık olarak, belirlenen faiz oranında ve öngörülen sürede geri ödedikleri, ev satın almak üzere bankadan alınan kredidir.
 • Taşıt kredisi; hem ikinci el için hem de yeni araba satın alımları için sağlanan kredidir. Taksitler aylık olarak ödenir ve araç için son borç taksiti ödenene kadar araç bankaya aittir.
 • Eğitim kredisi; maddi destek gerektiren herhangi bir özel okul ya da yükseköğrenim kurumunda öğrenim görmek isteyen öğrenciler için bu krediye başvurulabilir. Faiz oranları genellikle daha düşüktür ve esnek geri ödeme modelleri vardır.
 • Bireysel kredi; bankalar genel olarak bireysel krediler konusunda farklı seçenekler sunar. Borç alacağınız para miktarı, Vakıfbank ihtiyaç kredisi, seçilen bankaya, finansal uygunluğunuza ve kredinin geri ödemesi için uygun maliyete bağlıdır.
 • Ticari kredi; ticari girişime başlanması için gerekli olan sermayeyi sağlayan kredidir. Bankanın sağladığı paranın geri ödemesi banka ile kararlaştırılan süre sonunda yapılmalıdır.
 • Çiftçi kredisi; çiftçinin her tür tarımsal işletme ve tarımsal ekipman ihtiyaçlarına ve yatırımlarına yönelik kredidir. Uzun vadeli kredi imkanı ve gelir elde ettikçe geri ödeme koşullarına sahiptir.

Vakıfbank İhtiyaç Kredisi Geri Ödeme Taksit Çeşitleri

Otuz altı ay ile yüz yirmi aylık kredi vadelerinde bir aylık, üç aylık ve kredi talep sahiplerinin belirleyeceği ödeme seçenekleri bulunmaktadır. Ancak kredi talep sahibinin düzenli aylık kazancının olması şarttır.

 • Aylık olarak eşit taksitli geri ödeme
 • Artan taksitli geri ödeme
 • Azalan taksitli geri ödeme
 • Üç ay ödemesiz dönemli aylık eşit taksitli geri ödeme
 • Üç ayda bir eşit taksitli geri ödeme
 • Son taksit balon ödemeli geri ödeme
 • Değişken taksitli geri ödeme

Vakıfbank İhtiyaç Kredisi Başvuru Nasıl Yapılır?

Hayatınızda gerekli gördüğünüz tüm ihtiyaçlarınız için altmış aya süren vadeler, yüzde bir nokta seksen dokuzdan başlayan faiz oranları, esnek ödeme seçenekleri ile Vakıfbank ihtiyaç kredisi;

 • Kamu çalışanı,
 • Özel sektör çalışanı,
 • Emekli

için Vakıfbank şubelerinden temin edilmektedir.

İstenirse Vakıfbank ihtiyaç kredisi başvurusu SMS olarak akıllı telefonlardan, cep telefonlarından da yapılabilmektedir. Başvuru SMS olarak yapılırken; kredi, TC Kimlik Numarası, aylık gelir bilgisi akıllı telefonlardan, cep telefonlarından 5724’e gönderilir. İstendiği takdirde Vakıfbank internet sitesinden, Vakıfbank ihtiyaç kredisi başvurusu yapılabilmektedir. Kullanmak istediğiniz kredi miktarı ve kredi vadesi bilgisi doldurulan başvuru sırasında seçilmelidir. Gelir ve çalışma durumunuz ile ilgili bilgiler de doldurulduktan sonra akıllı telefon, cep telefonuna gelen SMS ile kredi başvuru sonucu talep sahibi ile paylaşılmaktadır. Telefona gelen onay ön onay olarak geçerlidir. Asıl onay banka şubeleri tarafından verilmektedir. Ayrıca Vakıfbank’ın mobil uygulamasından da ihtiyaç kredisi başvurusu yapılabilmektedir.

Vakıfbank İhtiyaç Kredisi Başvuru Koşulları

Kefil, Vakıfbank ihtiyaç kredisi başvurusu için gerektiğinde talep edebilmektedir. Vakıfbank kredi talep sahibine üç bin ile elli bin Türk lirası kredi limiti sağlayabilmektedir. Banka uyguladığı kampanyalarda, alacağı ücret ve faiz oranlarını değiştirme hakkına sahiptir. Banka gerekli gördüğü takdirde kredi kullandırma koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutabilmektedir.

Kredi notu ihtiyaç kredisi başvurusunda önem taşımaktadır. Riskli grupta yer alınması halinde banka kredi verirken düşünebilmektedir. Talep sahibi ihtiyaç kredisi başvurusundan önce kredi notunu sorgulamalıdır.

Başvuru sırasında TC nüfus cüzdanı ya da ehliyet ya da pasaport, aylık gelir ve ikametgah belgelerine ya da son üç aya ait faturaya ek olarak;

 • Eğer başvuru sahibi çalışan ise; SGK sigortasının düzenli olarak ödenmesi gereklidir. Son altı ayın sigortasının kesintisiz ödenmesi şarttır. Ayrıca gelirin beyan edilmesi, çalışılan işyerinden bordro alınmalı ve ihtiyaç kredisi başvuru evrakları arasında gösterilmelidir.
 • Eğer başvuru sahibi iş yeri sahibiyse, işyeri zarar yaşıyor olmamalı ve son bir yıl boyunca aktif olmalıdır.
 • Eğer başvuru sahibi emekli ise herhangi bir şart gösterilmemektedir.

ETİKERLER
BENZER İÇERİKLER
Yorum Yap