Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, class 'Kripto_Para_Bilgileri' does not have a method 'kripto_plugin_init' in /home/enuygun1/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, class 'Doviz_Borsa_Bilgileri' does not have a method 'doviz_plugin_init' in /home/enuygun1/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286
Vakıfbank ATM'den Günlük Para Çekme Limiti Nedir? | En Uygun Kredi Veren Bankalar
Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, class 'simple_finance_calculator' does not have a method 'add_stylesheet' in /home/enuygun1/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286

Altın

525.5940

% -0.004

Dolar

8.4613

% 0.232

Euro

10.0279

% 0.869

Sterlin

11.0973

% 1.068

Frang

9.3590

% 0.996

Yen

8.1645

% 1.070

Dinar

27.5419

% 0.358

Riyal

2.2560

% 0.231

Vakıfbank ATM’den Günlük Para Çekme Limiti Nedir?

Günümüzde yolda yürürken veya alışveriş merkezleri gibi birçok yerde ATM’ler ile karşılaşabiliyoruz. İşlemlerimizi şubeye giderek daha uzun sürede gerçekleştirebiliyorken artık teknolojiyle birlikte gelişen ATM’ler sayesinde zamandan büyük tasarruf edilmekte. Kartınızla veya kartsız gerçekleştirebileceğiniz birçok işlem seçeneğini ATM’ler sizlere sunmaktadır. Tek yapmanız gereken en yakın ATM’ye giderek işlem tuşuna basmaktır. ATM’lerden para çekmek isteyen kullanıcılar getirilen…


Vakıfbank ATM’den Günlük Para Çekme Limiti Nedir?

Günümüzde yolda yürürken veya alışveriş merkezleri gibi birçok yerde ATM’ler ile karşılaşabiliyoruz. İşlemlerimizi şubeye giderek daha uzun sürede gerçekleştirebiliyorken artık teknolojiyle birlikte gelişen ATM’ler sayesinde zamandan büyük tasarruf edilmekte. Kartınızla veya kartsız gerçekleştirebileceğiniz birçok işlem seçeneğini ATM’ler sizlere sunmaktadır. Tek yapmanız gereken en yakın ATM’ye giderek işlem tuşuna basmaktır.

ATM’lerden para çekmek isteyen kullanıcılar getirilen güncellemelerle artık günlük belli bir miktar para çekebilmektedirler. Banka hem kendisini hem de kullanıcıları korumak için bu limit uygulamasını getirmiştir. Toplamda yaklaşık 4 bin ATM’ye sahip olan Vakıfbank da kullanıcılarına para çekme limiti getiren bankalardan. 2018 yılında 1000 TL olan para çekme limiti 2019 yılında 1500 TL’ye çıkartıldı. Böylece kullanıcılar biraz daha rahatlamış oldu. Eğer 1500 TL’den daha fazla paraya ihtiyacınız varsa bu işlemi Vakıfbank şubelerine giderek veya müşteri hizmetleri ile görüşerek gerçekleştirebilirsiniz.

Vakıfbank ATM’lerinden kartsız olarak gerçekleştirebileceğiniz işlemler de mevcut. Vakıfbank’ın bir özelliği de ATM’lerden kartsız işlem gerçekleştirmek için Vakıfbank’ın kullanıcısı olmanıza gerek yok. Vakıfbank’ta hesabınız bulunmasa bile, para transferi, para çekme, bakiye sorgulama, fatura ödeme gibi işlemlerinizi Ortan ATM platformu aracılığıyla gerçekleştirebilirsiniz.

Peki para çekme limitinizi yükseltebilir misiniz? Bankanıza ait şubelere giderek veya bankanızın müşteri hizmetlerini arayarak para çekme limitinizi yükseltmeniz mümkün.

Türkiye genelinde 4 binden fazla ATM’ye ve 70’den fazla banka şubesine sahip olan Vakıfbank ATM’lerinden 7 gün 24 saat işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Para çekme, para yatırma, para transferi, fatura ödemeleri, yatırım işlemleri, MEB ödemeleri, vergi ödemeleri, kredi başvurusu, kart şifresi alma, SIM kart bloke kaldırma ve diğer bankacılık işlemlerinizi Vakıfbank şubelerine gitmenize gerek kalmadan ATM’ler aracılığı ile 7 gün 24 saat gerçekleştirebilirsiniz.

Ayrıca Vakıfbank ATM’lerine ulaşamadığınız durumlarda Ortak ATM platformu hizmeti ile, diğer bankalara ait ATM’lerde ekstra ücret ödeyerek tüm işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu ekstra ücretler 350 TL’ye kadar olan para çekme işlemlerinizde 5 TL, 350 TL’den fazla olan para çekme ücretlerinizde ise miktar üzerinden %1+2TL şeklindedir.

ETİKERLER
BENZER İÇERİKLER
Yorum Yap