Altın

283.7700

% 0.007

Dolar

5.9291

% 0.297

Euro

6.5714

% 0.014

Sterlin

7.6979

% 0.101

Frang

6.0305

% 0.195

Yen

5.4071

% 0.258

Dinar

19.4169

% 0.292

Riyal

1.5805

% 0.298

Vakıfbank Altın Hesabı Özellikleri 2020

Vakıfbank Altın Hesabı Açma ve Avantajları 2020 Tasarruflarınızı altın üzerinden değerlendirmek istiyorsanız Vakıfbank altın hesaplarını tercih edebilirsiniz. Vakıfbank altın hesabınızı vadeli ve vadesiz olacak şekilde açabilirsiniz. Vakıfbank müşterisi olmadan da kolayca altın hesapları açabilirsiniz. Eğer müşterisi değilseniz belirli bir tutar karşılığında altın hesabı açabilirsiniz. Vakıfbank altın hesaplarınızın detaylı özelliklerini ‘Vakıfbank Altın Hesabı Özellikleri 2020’ adlı…


Vakıfbank Altın Hesabı Özellikleri 2020

Vakıfbank Altın Hesabı Açma ve Avantajları 2020

Tasarruflarınızı altın üzerinden değerlendirmek istiyorsanız Vakıfbank altın hesaplarını tercih edebilirsiniz. Vakıfbank altın hesabınızı vadeli ve vadesiz olacak şekilde açabilirsiniz. Vakıfbank müşterisi olmadan da kolayca altın hesapları açabilirsiniz. Eğer müşterisi değilseniz belirli bir tutar karşılığında altın hesabı açabilirsiniz. Vakıfbank altın hesaplarınızın detaylı özelliklerini ‘Vakıfbank Altın Hesabı Özellikleri 2020’ adlı bu yazımızda bulabilirsiniz.

 

Vakıfbank Bankası Vadeli Altın Hesabı Açma 2020

 

Size en yakın Vakıfbank Bankası şubelerine giderek vadeli altın hesabınızı açabilirsiniz. Nüfus cüzdanınızı ve ikametgâh belgesi ile kolayca vadeli altın hesabı oluşturabilirsiniz. Şubelere gitmek yorucu geliyorsa internet üzerinden ve Vakıfbank mobil uygulaması üzerinden hesap oluşturabilirsiniz. Vakıfbank müşterisi iseniz ek hesap olduğu için hesap işletim ücreti vermezsiniz. Vakıfbank müşterisi değilseniz hesabınıza hesap işletim ücreti yansımaktadır. Vakıfbank Bankası müşteri temsilcinizle vade sürenizi ve faiz oranlarınızı sağlıklı bir şekilde kararlaştırabilirsiniz. Vakıfbank vadeli altın hesabınızı 3 aylık, 6 aylık ve 12 aylık vade sürelerince oluşturabilirsiniz. Vadeli altın hesabınızı 1 gram ve katları olacak şekilde açabilirsiniz. TL cinsinden vadeli altın hesabı açacaksanız en az 100 TL ve üzeri şeklinde olmaktadır. İstediğiniz zaman hesabınızdaki altınlarınızı çekemezsiniz. Belirli vade süresine bağlı kalmalısınız. Vakıfbank vadeli altın hesabınızdaki kar miktarını Vakıfbank mobil uygulamasından ve internet üzerinden takip edebilirsiniz.

 

Vakıfbank Bankası Vadesiz Altın Hesabı Açma 2020

 

Biriktirdiğiniz altın hesabınıza zor zamanlarınızda elinizin altında tutmak istiyorsanız vadesiz altın hesabını tercih edebilirsiniz. Vadesiz altın hesabınızla güven içerisinde altın birikimi yapabilirsiniz. Yaptığınız altın birikimlerini zor zamanlarda kullanabilirsiniz. İster Vakıfbank müşterisi olun ister olmayın vadesiz altın hesabı açabilirsiniz. Vadesiz altın hesabını şubelerden, internet üzerinden ve çağrı merkezi üzerinden açabilirsiniz. Vakıfbank vadesiz altın hesabınızı açarken herhangi bir ücret ödemezsiniz. Vakıfbank vadesiz altın hesabınızı en az 10 gram altın olarak açabilirsiniz. Altın alım satım işlemlerinizi ise sadece mobil uygulamadan ve internet üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Türk Lirası veya Amerikan Doları karşılığında altın alıp satabilirsiniz. Biriktirdiğiniz altın birikimlerinizi nakitte çevirebilirsiniz. Sadece Türk Lirası cinsinden nakitte çevirebilirsiniz. Vakıfbank vadesiz altın hesabınızdaki bilgileri değişiklik olduğu andan itibaren yenilemelisiniz. Vakıfbank vadesiz altın hesaplarınızı bir başka vadesiz altın hesabınıza havale yapabilirsiniz. Vakıfbank vadesiz altın hesabınızı şubeler aracılığı ile kapatabilirsiniz.

 

Vakıfbank Düzenli Altın Birikimi 2020

 

Düzenli altın birikimi yapabilmek için Vakıfbank Bankası müşterisi olmalısınız. Vakıfbank düzenli altın birikimi hesabınız şubelerden, mobil uygulamadan ve internet üzerinden açabilirsiniz. Mobil uygulamadan ve internet üzerinden açmak için internet bankacılık şifresine sahip olmalısınız. Bu şifreyi şubelerden veya anında şifre istiyorum bölümünden temin edebilirsiniz. İnternet üzerinden bireysel giriş yaptıktan sonra ‘Altın Çağı İşlemleri’ menüsünden düzenli altın birikimi hesabı oluşturabilirsiniz. Bu hesabı oluştururken herhangi bir hesap işletim ücreti ödemezsiniz. Bu hesap ile TL cinsinden kolay altın alabilirsiniz. Hesabı açarken banka veya kredi kartınızı doğru bir şekilde girmelisiniz. Bütçenizde ayıracağınız belirli bir tutarla bu hesap üzerinden altın alabilirsiniz. En az 100 TL, en fazla 950.000 TL’ ye kadar altın alabilirsiniz. Altın birikim hesabınızda altınları nakitte çeviremezsiniz. Aldığınız altınları ile çalınma riski olmadan birikim yapabilirsiniz. İstediğiniz zaman biriktirdiğiniz altınları Vakıfbank vadesiz altın hesabınıza transfer edebilirsiniz. Vakıfbank düzenli altın birikimi hesabınızı istediğiniz zaman kapatabilirsiniz. Hesap kapatma işleminizi şubelerden, mobil uygulamadan ve internet üzerinden yapabilirsiniz.

 

Vakıfbank Altın Transfer Sistemi 2020

 

Altın transfer sistemi hizmetinden yararlanmak istiyorsanız mutlaka vadesiz altın hesabınızı oluşturmalısınız. Altın transfer sistemini mobil uygulamadan, internet üzerinden ve ATM aracılığı ile gerçekleştirebilirsiniz. Vakıfbank altın hesabınızda bulunan altınlarınızı, başka bankalardaki altın hesaplarına transfer edebilirsiniz. Altınlarınız nakitte çevrilmeden bu işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Altın Transfer işleminiz 995/1000 saflıkta gerçekleştirilmektedir. Bu işleminizi günün belirli saatlerinde yapabilirsiniz. En az 1 gram altın ve katları olacak şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Altın transfer işleminizi gerçekleştirirken belirli hesap işletim ücretlerine tabi olabilirsiniz. İşlemlerin ücretlerini Vakıfbank resmi internet adresinden veya ATM üzerinden görebilirsiniz.

ETİKERLER
BENZER İÇERİKLER
Yorum Yap