Altın

279.3930

% 0.000

Dolar

5.8558

% 0.368

Euro

6.5290

% 0.458

Sterlin

7.7292

% -0.778

Frang

5.9441

% 0.426

Yen

5.3307

% 0.220

Dinar

19.1909

% 0.373

Riyal

1.5613

% 0.366

Türkiye Finans Katılım Altın Hesabı Özellikleri 2020

Türkiye Finans Altın Hesabı Açma ve Özellikleri 2020 Açacağınız altın hesabı ile geleceğinize bugünden yatırım yapabilirsiniz. İster gram bazında ister tam altın olacak şekilde altın birikimi yapabilirsiniz. Bu altın birikimlerinize cazip faiz oranları ekleyerek daha fazla kazanabilirsiniz. Türkiye Finans Bankasında kolayca altın hesapları açabilirsiniz. Altın hesaplarınızın yanında belirli altın şube avantajlarından yaralanabilirsiniz. Nasıl altın hesabınızı…


Türkiye Finans Katılım Altın Hesabı Özellikleri 2020

Türkiye Finans Altın Hesabı Açma ve Özellikleri 2020

Açacağınız altın hesabı ile geleceğinize bugünden yatırım yapabilirsiniz. İster gram bazında ister tam altın olacak şekilde altın birikimi yapabilirsiniz. Bu altın birikimlerinize cazip faiz oranları ekleyerek daha fazla kazanabilirsiniz. Türkiye Finans Bankasında kolayca altın hesapları açabilirsiniz. Altın hesaplarınızın yanında belirli altın şube avantajlarından yaralanabilirsiniz. Nasıl altın hesabınızı açacağınızı ve altın hesabınızın özelliklerini bu yazımızda detaylı bir şekilde bulabilirsiniz. Türkiye Finans altın hesabı ile ilgili herhangi bir sorunuza bu yazımızda cevap bulabilirsiniz.

 

Türkiye Finans Katılma Altın Hesabı Açma 2020

 

Türkiye Finans katılma altın hesabı bir nevi vadeli altın hesabıdır. Türkiye Finans katılma altın hesabınızı internet üzerinden ve şubeler aracılığı ile oluşturabilirsiniz. Türkiye Finans müşterisi olmadan da katılma altın hesabı oluşturabilirsiniz. Katılma altın hesabınızla altın birikimi yaparken belirlenen faiz oranları ile daha fazla kazanabilirsiniz. Güncel faiz oranlarını Türkiye Finans resmi internet adresinden veya çağrı merkezinden öğrenebilirsiniz. Türkiye Finans resmi internet adresinden hesaplama aracı ile vade sonunda alacağınız altın birikiminizi görebilirsiniz. Hesabınızı en az 10 gram altın olacak şekilde açabilirsiniz. Türkiye Finans Katılma hesabında 1 aylık,3 aylık, 6 aylık ve 12 aylık vade sürelerince vadeli altın hesabı oluşturabilirsiniz. Vadeli altın hesabı açarken belirlediğiniz altın hesabı sözleşmenize bağlı kalmalısınız. Vadenizi belirledikten sonra bozamazsınız. Belirlediğiniz tarihte 3 defa ödeme yapmazsanız katılma altın hesabınız bozulur. Katılma altın hesabınızdaki altınları Türkiye Finans şubelerinden alabilirsiniz. Katılma altın hesabında biriken altınları almak için nüfus cüzdanınızla Türkiye Finans şubelerine gelmelisiniz.

 

Türkiye Finans Vadesiz Altın Hesabı Açma 2020

 

Türkiye Finans vadesiz altın hesabınızı internet üzerinden, mobil uygulamadan ve Türkiye Finans şubelerinden oluşturabilirsiniz. Türkiye Finans müşterisi değilseniz şubeler aracılığı ile daha sağlıklı altın hesabı oluşturabilirsiniz. Vadesiz altın hesabı oluştururken herhangi bir tutar ödemezsiniz. Vadesiz altın hesabınızı 10 gram altın ve katları olacak şekilde başlayarak oluşturabilirsiniz. Türkiye Finans vadesiz hesabınızda kaybolma ve çalınma riski olmadan altın birikimi yapabilirsiniz. Ayrıca bu olumsuzlukları yaşamadan kolay altın alıp satabilirsiniz. Alım satım işlemlerinizi Türkiye Finans resmi internet adresi üzerinden ve Türkiye Finans şubeleri üzerinden yapabilirsiniz. Altın alıp satma işlemlerinizi gram ve çeyrek cinsinden yapabilirsiniz. Vadesiz altın hesabınızla günün her saatinde kolayca altın alıp satabilirsiniz. Altın alım işlemleriniz için özel altın alım talimatı verebilirsiniz. Böylelikle fırsatları kaçırmazsınız. Şubelerden fiziki altın alım satımı yapabilirsiniz. Fiziki altın alımı yaparken belirli altın miktarlarına dikkat etmelisiniz. 1 gram altından 1000 gram altına kadar fiziki altın alım satım talebinde bulunabilirsiniz. Fiziki altın alımı için detaylı bilgiyi 0 850 222 22 44 numaralı Türkiye Finans çağrı merkezinden alabilirsiniz. Vadesiz altın hesabınızı istediğiniz süre boyunca kullanabilirsiniz. Altın birikiminize ek faiz uygulayamazsınız.

 

Türkiye Finans Altın Şube

 

Vadeli altın veya vadesiz altın hesabınıza ek olarak altın şube uygulamasından yaralanabilirsiniz. Altın şube günlerinden faydalanmak için vadeli altın hesabı veya vadesiz altın hesabı açmalısınız. Ayın belirli günlerinde Türkiye Finans şubelerinde ‘Altın Şube’ hizmetinden yaralanabilirsiniz. Belirlenen altın şubeleri Türkiye Finans resmi internet adresinden ve Türkiye Finans mobil uygulamasından öğrenebilirsiniz. Türkiye Finans mobil uygulamasını AppStore’dan ve Google Play Store’ dan ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. Altın şube günlerinde belirlenen şubelere eski altınlarınızı veya ziynet eşyalarınızı yatırıma dönüştürebilirsiniz. Yatırama dönüştürülen altınlarınızın vadesiz altın hesabınıza aktarılacaktır. Altın yatırımınızı mobil uygulama üzerinden 7 gün 24 saat boyunca takip edebilirsiniz. Türkiye Finans altın şube ile altın hesaplarınızı kişiselleştirebilirsiniz. Kişiye özel altın siparişleri verebilirsiniz. Mesajınızı ve adınızı içeren bir kart ile altınlarınızı hediye edebilirsiniz. İsterseniz Türkiye Finans Bankası tarafından siparişinizi istediğiniz adrese teslim yaptırabilirsiniz.

ETİKERLER
BENZER İÇERİKLER
Yorum Yap