Altın

282.1710

% -0.014

Dolar

5.9115

% -0.231

Euro

6.5704

% -0.390

Sterlin

7.6902

% -0.727

Frang

6.0187

% -0.178

Yen

5.3933

% -0.052

Dinar

19.3603

% -0.244

Riyal

1.5759

% -0.240

TEB Altın Hesabı Özellikleri 2020

TEB Altın Hesabı Açma ve Avantajları 2020 TEB Bankasında vadeli altın hesabı ile yüksek faiz oranından birikim yaparken daha çok kazanabilirsiniz. TEB Bankası vadesiz altın hesabınız ile altın alım satım avantajlarınızdan yararlanabilirsiniz. Bu hesapları açarken kafanıza takılan soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz. Vadeli altın ve vadesiz altın hesabının yanında belirli altın günleri yapılmaktadır. Bahsettiğimiz TEB…


TEB Altın Hesabı Özellikleri 2020

TEB Altın Hesabı Açma ve Avantajları 2020

TEB Bankasında vadeli altın hesabı ile yüksek faiz oranından birikim yaparken daha çok kazanabilirsiniz. TEB Bankası vadesiz altın hesabınız ile altın alım satım avantajlarınızdan yararlanabilirsiniz. Bu hesapları açarken kafanıza takılan soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz. Vadeli altın ve vadesiz altın hesabının yanında belirli altın günleri yapılmaktadır. Bahsettiğimiz TEB Bankası altın hesaplarını ve altın hizmetlerini daha detaylı bu yazımızda bulabilirsiniz.

 

TEB Bankası Vadeli Altın Hesabı Açma 2020

 

TEB Bankası vadeli altın hesabı açarak hem altın birikiminizden hem de yüksek faiz oranlarından kazanabilirsiniz. TEB Bankası müşterisi değilseniz sadece şubeler aracılığı ile vadeli altın hesabınızı oluşturabilirsiniz. TEB Bankası müşterisi iseniz vadeli altın hesabınızı şubelerden ve internet bankacılığı üzerinden kolayca oluşturabilirsiniz. TEB vadeli altın hesabı açarken herhangi bir hesap işletim ücreti ödemezsiniz. TEB Bankasında vadesiz altın hesabınız bulunmadan vadeli altın hesabı açamazsınız. Vadeli altın hesabınızı minimum 5 gram altın ile açabilirsiniz. Vade sürenizi ise 7 günlük, 30 günlük, 90 günlük, 180 günlük ve 364 günlük olacak şekilde belirleyebilirsiniz. Vade sürenize göre uygulanacak faiz oranları farklılık göstermektedir. TEB Bankası şubelerine gelerek vadeniz dolmadan altınlarınızı alabilirsiniz. Vade bozma işleminizi en fazla 3 kere tekrarlayabilirsiniz. 3 kere vadenizi bozduktan sonra TEB Bankasında vadeli altın hesabı açamazsınız. TEB vadesiz altın hesabınızı istediğiniz zaman vadeli altın hesabınıza çevirebilirsiniz. En yakın TEB Bankası şubelerine gelerek vadeli altın hesabınızı kapatabilirsiniz.

 

TEB Bankası Vadesiz Altın Hesabı Açma 2020

 

Güvende altın birikimi yapmak istiyorsanız TEB vadesiz altın hesabını seçebilirsiniz.

TEB Müşterisi değilseniz size en yakın TEB Bankası şubesine giderek vadesiz altın hesabınızı oluşturabilirsiniz. TEB Bankası şubelerine giderken yanınıza bazı belgeleri almalısınız. Gerekli belgeleri TEB çağrı merkezini arayarak öğrenebilirsiniz. Vadesiz altın hesabı açarken belirli bir hesap işletim ücreti ödemelisiniz.  TEB müşterisi iseniz mobil uygulamadan veya internet üzerinden kolayca vadesiz altın hesabınızı açabilirsiniz. Ayrıca vadesiz altın hesabı açarken herhangi bir hesap işletim ücreti ödemezsiniz. Vadesiz altın hesabınızı en az 0,01 gram altın olacak şekilde açabilirsiniz. Altın Birikimleriniz çalınma riski olmadan gönül rahatlığıyla biriktirebilirsiniz. Altın birikiminizi yaparken kiralık kasa ücreti ödemezsiniz. Bu birikimi yaparken aynı zamanda kolayca altın alıp satabilirsiniz. Altın alım satım işlemlerinizi belirli miktar içerisinde yapabilirsiniz. Vadesiz altın hesabınıza TL cinsinden en az 50 TL yatırabilirsiniz. En fazla ise 250.000 TL olacak şekilde altın alım satım işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Altın alım satımı yaparken kuyumcu komisyonu veya altınlarınızın eski tarih olması gibi olumsuz durumlarla karşılaşmazsınız. İsterseniz tek talimatınızla otomatik altın alabilirsiniz. Otomatik altın alma işleminiz mobil uygulama ve ATM üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. TEB Bankasındaki altın birikiminizi istediğiniz zaman nakitte çevirebilirsiniz. Altınlarınızı Dolar, Euro ve TL cinsinden nakitte çevirebilirsiniz. Vadesiz altın hesabınızı oluşturduktan sonra vadeli altın başvurunuzu yapabilirsiniz. TEB Bankasında istediğiniz zaman ise vadesiz altın hesabınızı vadeli altın hesabınıza çevirebilirsiniz. Vadesiz altın hesabınızı şubelerden, internet üzerinden ve TEB mobil uygulamasından kapatabilirsiniz.

 

TEB Bankası Altın Günleri 2020

 

TEB Bankasında belirli altın günlerinde altın bilezik, altın zincirinizi veya beşi bir yereye kadar getirebilirsiniz. Getirdiğiniz bu altınlar altın ekspresleri tarafından detaylı bir şekilde inceletebilirsiniz. TEB Bankasına getirdiğiniz altınlar İstanbul Altın Rafinerisinden gelen uzmanlar tarafından detaylı bir şekilde inceletebilirsiniz. İncelettirdiğiniz altınları nakitte veya karşılık gelen gram altına çevirebilirsiniz. Çevrilen gram altınlarınızı vadesiz altın hesabınıza transfer edebilirsiniz. TL, Euro ve Dolar üzerinden nakitte çevirebilirsiniz.

ETİKERLER
BENZER İÇERİKLER
Yorum Yap