Altın

323.5440

% -0.015

Dolar

6.1943

% -0.400

Euro

6.8889

% -0.020

Sterlin

7.9065

% -0.446

Frang

6.4496

% 0.011

Yen

5.7220

% -0.413

Dinar

20.1276

% -0.250

Riyal

1.6511

% -0.403

QNB Finansbank Altın Hesabı Özellikleri 2020

Finansbank Altın Hesabı Özellikleri 2020   Finansbank şubelerinde vadeli altın ve vadesiz altın hesapları adı altında birikimlerinizi değerlendirebilirsiniz. Bunun yanında ‘Altın Biriktiren Hesap’ açarak altınlarınızı doğru zamanda alabilirsiniz. Bu hesapları nasıl açacağınızı, altın hesap özellikleri ve avantaj dezavantajlarıyla ilgili kafanızda sorular oluşabilir. Altın hesapları konusunda kafanıza takılan tüm sorulara ‘Finansbank Altın Hesabı Özellikleri 2020’ adlı…


QNB Finansbank Altın Hesabı Özellikleri 2020

Finansbank Altın Hesabı Özellikleri 2020

 

Finansbank şubelerinde vadeli altın ve vadesiz altın hesapları adı altında birikimlerinizi değerlendirebilirsiniz. Bunun yanında ‘Altın Biriktiren Hesap’ açarak altınlarınızı doğru zamanda alabilirsiniz. Bu hesapları nasıl açacağınızı, altın hesap özellikleri ve avantaj dezavantajlarıyla ilgili kafanızda sorular oluşabilir. Altın hesapları konusunda kafanıza takılan tüm sorulara ‘Finansbank Altın Hesabı Özellikleri 2020’ adlı bu yazımızda cevap bulabilirsiniz.

 

Finansbank Vadeli Altın Hesabı Açma 2020

 

Finansbank vadeli altın hesabınızla her vade süresince daha fazla kazanabilirsiniz. Finansbank vadeli altın hesabınızı şubelerden ve internet üzerinden oluşturabilirsiniz. Size en yakın Finansbank şubelerine giderken kimlik belgenizi ve adınıza ait düzenlenmiş bir fatura almalısınız. Daha hızlı vadeli altın hesabı açmak istiyorsanız Finansbank internet bankacılığı hizmetinden yararlanabilirsiniz. İnternet üzerinden www.finansbank.com.tr adresini ziyaret etmelisiniz. İnternet adresinde

Finansbank vadeli altın hesabınızı belli kurallar içerisinde açabilirsiniz. En az 30 gün en fazla 400 gün süre zarfında vadeli altın hesabınızı açabilirsiniz. Her 3 ayda bir belirli faiz uygulanmaktadır. Güncel faiz oranlarını Finansbank resmi internet adresinden öğrenebilirsiniz. Vadeli altın hesabınızı oluşturduktan sonra ‘Hesap Cüzdanınızı’ almalısınız. İnternet üzerinden vadeli altın hesabı açtıysanız en yakın Finansbank şubelerine giderek hesap cüzdanınızı almalısınız. Hesap cüzdanınız, olası olumsuzluklara karşı hukuken ispatlayıcı bir belge gibi düşünebilirsiniz. Vadeli altın hesabınızı vade süresi bitmeden kapatabilirsiniz. Vadeli altın hesabınızda biriktirdiğiniz tutarlar toplu olarak sizlere ödenir.

 

Finansbank Vadesiz Altın Hesabı 2020

 

Finansbank internet şubesinden veya çağrı merkezinden vadesiz altın hesabını oluşturabilirsiniz. Bunların dışında 2772 ‘Vadesiz Altın’ yazarak vadesiz altın hesabı oluşturabilirsiniz. Finansbank Müşterisi iseniz SMS yoluyla vadesiz altın hesabı açabilirsiniz. Vadesiz altın hesabınız içerisinde yaptığınız altın alım satım işlemlerini serbest piyasa kuru dikkate alarak yapabilirsiniz. Alım satım işlemlerinde işçilik maliyeti olmadan gerçekleştirebilirsiniz. Böyle olunca altın birikiminizi daha avantajlı hale getirebilirsiniz. İstediğiniz süre zarfınca vadesiz altın hesabınızı kullanabilirsiniz.

Vadesiz altın hesabınızı en az 1 gram altınlar açabilirsiniz. Finansbank vadesiz altın hesabınıza herhangi bir faiz uygulanamaz.

 

 

 

QNB Finansbank Altın Biriktiren Hesap 2020

 

Altın biriktiren hesabınızı; şubelerden, internet üzerinden veya Finansbank çağrı merkezinden oluşturabilirsiniz. Bu hizmetlerin yanında ‘Altın’ yazıp 2732’ e mesaj yoluyla gönderebilirsiniz.  Altın hesabınızı oluşturmak için illa vadesiz altın hesabı açmak zorunda değilsiniz. Finansbank Bankasında vadeli veya vadesiz altın hesabınız olmadan da bu talimatı verebilirsiniz. Altın biriktiren hesabın alt ve üst limitlerini sizler belirleyebilirsiniz. Her ay düzenli olarak belirlediğiniz günde belirlediğiniz miktarda altın alabilirsiniz. Kredi veya banka kartınızla ya da Finansbank vadesiz altın hesabınızla altın alıp birikim yapabilirsiniz. Finansbank Bankası tarafından altın alım işlemi gerçekleştirildikten mesaj yoluyla bilgilendirileceksiniz. Altın biriktiren hesapta birikiminize ayrıca faiz uygulanmaz. İptal etmediğiniz sürece altın biriktirme talimatınız devam etmektedir. Altın biriktiren hesabınızı istediğiniz zaman kapatabilirsiniz. Hesap kapatma işleminizi sadece Finansbank şubelerinden gerçekleştirebilirsiniz. Hesap kapatırken biriktirdiğiniz altınlarınızı iki yoldan alabilirsiniz. Birincisi nüfus cüzdanınızla birlikte şubelerden alabilirsiniz. İkinci yol ise biriktirdiğiniz altın hesabınızdaki altınları vadesiz altın hesabınıza kolayca aktarabilirsiniz. Bu işlemleri gerçekleştirirken sizden ekstra hesap işletim ücreti alınmaz.

 

Finansbank Altın Kiralık Kasa 2020

 

Finansbank vadeli altın hesabınızla para biriktirirken belirli bir faiz oranıyla birikim yapabilirsiniz. Finansbank vadesiz altın hesabınızla kolay altın alım satımı yapabilirsiniz. Finansbank altın biriktirme talimatınızla doğru zamanda fırsatları kaçırmadan birikim sağlayabilirsiniz. Altınlarınız için sadece kaybolmak ve çalınma riski yaşamak istemiyorsanız altın kiralık kasa sahibi olabilirsiniz. En yakın Finansbank şubelerine giderek altın kiralık kasa talebi oluşturabilirsiniz. İstediğiniz zaman altınlarınızı bu kasalarda biriktirebilirsiniz.

ETİKERLER
BENZER İÇERİKLER
Yorum Yap