Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, class 'Kripto_Para_Bilgileri' does not have a method 'kripto_plugin_init' in /home/enuygun1/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, class 'Doviz_Borsa_Bilgileri' does not have a method 'doviz_plugin_init' in /home/enuygun1/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286
Odeabank ATM'den Günlük Para Çekme Limiti Nedir? | En Uygun Kredi Veren Bankalar
Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, class 'simple_finance_calculator' does not have a method 'add_stylesheet' in /home/enuygun1/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286

Altın

534.7770

% 0.000

Dolar

8.4613

% 0.232

Euro

10.0279

% 0.869

Sterlin

11.0973

% 1.068

Frang

9.3590

% 0.996

Yen

8.1645

% 1.070

Dinar

27.5419

% 0.358

Riyal

2.2560

% 0.231

Odeabank ATM’den Günlük Para Çekme Limiti Nedir?

Odeabank Türkiye’de faaliyet göstermeye başlaması çok yakın tarihlere dayanmaktadır. Aynı başarısıyla çok kısa bir sürede Türkiye’nin ilk 20 bankası arasına girmeyi başaran Odeabank, çizdiği bu profille sanki çok eski senelerden beri Türkiye’de hizmet veriyormuş imajı vermektedir. Odeabank, bankacılık sektöründe henüz çok yeni olmasına rağmen, yıldızı parlak gelecek vadeden bir banka olarak isminden sıkça söz ettirmeyi…


Odeabank ATM’den Günlük Para Çekme Limiti Nedir?

Odeabank Türkiye’de faaliyet göstermeye başlaması çok yakın tarihlere dayanmaktadır. Aynı başarısıyla çok kısa bir sürede Türkiye’nin ilk 20 bankası arasına girmeyi başaran Odeabank, çizdiği bu profille sanki çok eski senelerden beri Türkiye’de hizmet veriyormuş imajı vermektedir. Odeabank, bankacılık sektöründe henüz çok yeni olmasına rağmen, yıldızı parlak gelecek vadeden bir banka olarak isminden sıkça söz ettirmeyi başarıyla gerçekleştirmiştir.

Odeabank sıfırdan kurulan bir işletme değildir, ilk piyasaya girdiği yıllarda büyük firmaların iştiraki ile kurulmuştur. Bu kadar başarılı bir ilerleme kaydetmesinin ardında, arkasında güçlü isimlerin yer almasının katkısı olsa da, müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesini en üst seviyede tutması başarısının asıl sebebidir. Türkiye’nin en başarılı bankalarından olan Odeabank Bank Audi Sal tarafından 2012 yılında kurulmuştur.

“Herkesin değil, sizin bankanız” sloganıyla kurulan ve hızla gelişen bankanın; 54 şubesi ve 1300’den fazla personeli bulunmaktadır. Önümüzdeki 10-20 sene içerisinde Türkiye’nin bankaları arasındaki yerini daha önlere taşıyacak gibi görünüyor.

Odeabank ATM’den Günlük Para Çekme Limiti Nedir?

Bankalar son dönemde hem müşterilerini hem de kendilerini sıkıntıya sokmayı engellemek amacıyla günlük para çekme miktarlarına limit getirmiştir. Bu rakam her sene değişmekle birlikte bankadan bankaya da değişiklik göstermektedir.

ATM’ler son dönemde çevremizde yaygınlaşmasıyla ve kolay ulaşılabilir olmasıyla müşterin sıkça tercih ettikleri dağıtım merkezlerine haline gelmiştir. Şubeye gitmeye gerek olmayan bireysel işlemleri rahatlıkla gerçekleştirebileceğiniz ATM’ler, müşterilerine hem bankaya ait kartları ile hem de kartsız işlem gerçekleştirebilecekleri seçenekler sunmaktadır.

Odeabank ATM’lerinden günlük para çekim miktarınıza limit bulunmaktadır. Bu rakam her sene bankalar tarafından yeniden düzenlenmektedir. Odeabank ATM’lerinden günlük para çekme limitiniz 1500 TL olarak belirlenmiştir. Bu rakamı arttırmak isterseniz 444 8 444 telefon numarasından Odeabank müşteri hizmetleri temsilcisini arayabilirsiniz. Ayrıca ATM’den çekemediğiniz rakamları Odeabank şubelerinden rahatlıkla çekebilirsiniz.

ATM’lerden yapabileceğiniz başlıca işlemler şu şekildedir; para çekme, para yatırma, kredi kartı borcu ödeme, fatura ödeme, havale ve EFT işlemleri, bakiye görüntüleme, şifre değişikliği, kartsız para çekme ve kartsız kredi kartı borcu ödeme.

ETİKERLER
BENZER İÇERİKLER
Yorum Yap