Altın

280.5050

% -0.008

Dolar

5.8558

% 0.368

Euro

6.5290

% 0.458

Sterlin

7.7292

% -0.778

Frang

5.9441

% 0.426

Yen

5.3307

% 0.220

Dinar

19.1909

% 0.373

Riyal

1.5613

% 0.366

Odeabank Altın Hesabı Özellikleri 2020

Odeabank Altın Hesabı Avantajları 2020 Odeabank Altın Hesabı Açma 2020   Çocuğunuzun okul masrafı, düğün masraflarınıza veya kendi geleceğiniz için altın birikimi yapabilirsiniz. Altın birikiminizin her zaman güvende olmasını isteyebilirsiniz. Bazen altın birikimlerinizin köşede dururken daha da fazla değerlenmesini isteyebilirsiniz. Bu gibi isteklerinizi gerçekleştirmek için Odeabank altın hesabı açabilirsiniz. Odeabank Bankasında altın cinsinden vadeli ve…


Odeabank Altın Hesabı Özellikleri 2020

Odeabank Altın Hesabı Avantajları 2020

Odeabank Altın Hesabı Açma 2020

 

Çocuğunuzun okul masrafı, düğün masraflarınıza veya kendi geleceğiniz için altın birikimi yapabilirsiniz. Altın birikiminizin her zaman güvende olmasını isteyebilirsiniz. Bazen altın birikimlerinizin köşede dururken daha da fazla değerlenmesini isteyebilirsiniz. Bu gibi isteklerinizi gerçekleştirmek için Odeabank altın hesabı açabilirsiniz. Odeabank Bankasında altın cinsinden vadeli ve vadesiz hesap açabilirsiniz. Altın hesabı içerisinde altın günleri ve altın biriktirme talimatı veremezsiniz. Odeabank vadesiz altın hesabınızın dışında tek tıkla kolay altın havalesi yapabilirsiniz. Odeabank Bankasının altın hesaplarını detaylı özelliklerini bu yazımızda bulabilirsiniz.

 

 

Odeabank Vadeli Altın Hesabı Açma 2020

 

Odeabank vadeli altın hesabı ile hem tasarruf ederken hem de kazanç sağlayabilirsiniz. En yakın Odeabank şubelerine giderek anında vadeli altın hesabı açabilirsiniz. Başka bankalarda vadeli altın hesabınız varsa Odeabanktan vadeli altın hesabı açamazsınız. Odeabank vadeli altın hesabınızı 1 aylık, 3 aylık, 6 aylık ve 12 aylık vade süreleri boyunca açabilirsiniz. Bu vade süreleri içerisinde her 30 günde bir cazip faiz oranları uygulanarak kazanmaya başlayabilirsiniz. Odeabank müşterisi iseniz şubelere gitmeden vadeli altın hesabı oluşturabilirsiniz. Odeabank resmi internet adresinden ve çağrı merkezinden vadeli altın hesabı oluşturabilirsiniz. Odeabank resmi internet adresi üzerinden vadeli altın hesabı açacaksanız ilk önce bireysel giriş yapmalısınız. İnternet şifreniz yoksa ya da ilk giriş yapıyorsanız ‘Anında Şifre’ bölümünden şifre edinebilirsiniz. Bireysel giriş yaptıktan sonra ‘Mevduat Hesaplarım’ menüsünü seçmelisiniz. Menüyü seçtikten sonra ‘Vadeli Altın Hesabım’ menüsünü açmalısınız. Vadeli altın hesabı açma formunuzu doldurduktan sonra anında vadeli altın hesabınızı kullanabilirsiniz. Çağrı merkezinden vadeli altın hesabı açmak istiyorsanız 0 850 222 84 44 aramalısınız. Odeabank müşteri temsilcinize vadeli altın hesabı açma isteğinizi söylemelisiniz. İstenilen bilgileri paylaştıktan sonra Odeabank vadeli altın hesabınızı açabilirsiniz. Vadeli altın hesabınızı en az 10 gram altından başlayarak oluşturabilirsiniz. Vade süreniz dolmadan altınlarınızı bankadan çekemezsiniz. Odeabank vadeli altın hesabınızda 100.000 TL’ ye kadar altın birikimleriniz devlet güvencesi vermektedir. Odeabank ise 150.000 TL altın a kadar sigorta güvencesi altına almaktadır.

 

Odeabank Vadesiz Altın Hesabı Açma 2020

 

Odeabank vadesiz altın hesabını internet üzerinden ve Odeabank şubelerinden açabilirsiniz. Kimlik belgenizi ve ikametgâh belgenizi yanınıza alarak en yakın Odebank şubesinden vadesiz altın hesabı oluşturabilirsiniz. Daha kolay ve daha hızlı vadesiz altın hesabı açmak istiyorsanız internet üzerinden hesap açmayı deneyebilirsiniz. Odeabank resmi internet adresinde ‘Bireysel Giriş’ yapmalısınız. Bireysel giriş yaptıktan sonra sırasıyla ‘Ek Hesaplarım – Vadesiz Altın Hesabı’ nı seçmelisiniz. Kişisel bilgilerinizi girerek vadesiz altın hesabınızı kolayca oluşturabilirsiniz. Açtığınız vadesiz altın hesabınızla alım satım işlemlerinizi uygun fiyatlarla gerçekleştirebilirsiniz. Vadesiz altın hesabınızı açarken alt limitini siz belirlersiniz. 1 gram altınla birikim yapmaya başlayabilirsiniz. Altın alım satım işlemlerinizi TL cinsinden gerçekleştirebilirsiniz. Banka içerisinde altın alım satım işlemlerin alt ve üst limitleriniz sizler belirlersiniz.

 

Odeabank Altın Havalesi Nasıl Yapılır

 

Odeabank Bankasından altın havalesi yapmak istiyorsanız ilk önce vadesiz altın hesabı açmalısınız. Altın havale işleminizi vadeli altın hesabınıza yapamazsınız. Altın havale işleminizi ATM’lerde, Odeabank mobil uygulama da ve resmi internet adresinden yapabilirsiniz. Altın işlemlerim bölümünden ‘Altın Havale’ menüsünü seçmelisiniz. Gireceğiniz altın gramından sonra başka bankadaki vadesiz altın hesabınızın adını girmelisiniz. Böylelikle Odeabank vadesiz altın hesabınızdan başka vadesiz altın hesabınıza altın gönderebilirsiniz. Altın havale işleminizin alt sınırı 1 gram en üst sınırı ise 1000 gramdır. Sadece yurtiçindeki vadesiz altın hesabınıza değil, yurt dışında bulunan vadesiz altın hesabınıza da kolayca havale yapabilirsiniz. Altın havale işleminizi gerçekleştirirken herhangi bir tutar ödemezsiniz.

ETİKERLER
BENZER İÇERİKLER
Yorum Yap