Altın

282.0180

% 0.000

Dolar

5.9115

% -0.231

Euro

6.5704

% -0.390

Sterlin

7.6902

% -0.727

Frang

6.0187

% -0.178

Yen

5.3933

% -0.052

Dinar

19.3603

% -0.244

Riyal

1.5759

% -0.240

ING Bank ATM’den Günlük Para Çekme Limiti Nedir?

ING Bank bankacılık sektöründe ilk kurulan bankalardandır. Herkesin bildiği gibi bankacılık sektörü aslında postanelerden insanların birbirine para göndermesi ile başlamıştır. Sonrasında hem finans sektöründe yaşanan gelişmelerle hem de teknolojik faaliyetlerin hızla ilerlemesiyle bankacılık sistemi günümüze kadar ulaşmıştır. ING Bank’ın tecrübe olarak çok fazla birikiminin olması bankaya büyük fayda sağlamıştır. ING Bank Türkiye genelinde birçok şubesiyle…


ING Bank ATM’den Günlük Para Çekme Limiti Nedir?

ING Bank bankacılık sektöründe ilk kurulan bankalardandır. Herkesin bildiği gibi bankacılık sektörü aslında postanelerden insanların birbirine para göndermesi ile başlamıştır. Sonrasında hem finans sektöründe yaşanan gelişmelerle hem de teknolojik faaliyetlerin hızla ilerlemesiyle bankacılık sistemi günümüze kadar ulaşmıştır. ING Bank’ın tecrübe olarak çok fazla birikiminin olması bankaya büyük fayda sağlamıştır.

ING Bank Türkiye genelinde birçok şubesiyle faaliyetlerini sürdüren bir bankadır. Müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla kurulmuş ATM’lerden birçok işleminizi hızlı bir şekilde yapmanız mümkün. Aynı zamanda ING Bank müşterilerine kolaylıklar sağlamak amacıyla Ortak ATM platformu sayesinde kartsız işlem yapabilme olanağı da tanımaktadır. ING Bank ATM’lerinden para çekme, para yatırma, havale, EFT, kredi kartı borcu ödeme, fatura ödeme, altın hesabı açma, döviz bozdurma gibi birçok işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Gelişen teknolojiyle ATM’ler müşterilerine zamandan tasarruf etme imkanı sunmaktadır. Şubelere giderek uzun zamanda gerçekleştirebileceğiniz işlemleri size en yakın ATM’ye giderek kolaylıkla halledebilirsiniz. Size en yakın ATM’nin yerini bilmiyorsanız, öğrenmek için ING Bank’ın resmi internet sitesine giriş yapmanız yeterli. Buradan Şube ve ATM’ler kategorisine girip adres bilgilerinizi girerek size en yakın ATM’yi veya şubeyi öğrenmeniz mümkün.

ING Bank ATM’den Günlük Para Çekme Limiti Nedir?

Günlük para çekme limitinin diğer bankalara göre biraz daha az olması maaşlarını ING Bank’tan çeken müşterilerin şikayetlerine yol açmaktadır. Limitlerinin biraz daha yükseltilmesini isteyen müşteriler, bu konudaki ısrarlarını sürdürüyor.

ING Bank, diğer bankaların da uyguladığı gibi hem kendisini hem de müşterilerini koruma amacıyla günlük para çekme miktarına limit getirmiştir. Bu limiti yükseltmek isteyen müşteriler kendilerine en yakın şubeye giderek müşteri hizmetleri temsilcisi ile görüşebilirler. Veya 0850 222 0 600 numarasını arayarak müşteri hizmetleri temsilcisine bağlanıp günlük para çekme limitlerini yükseltmek istediklerini belirtebilirler.

ING Bank ATM’lerden yapılan işlemlerde müşterilerine sınırlar koymaktadır. Müşteriler yapmak istedikleri işlemleri ancak bu limitlere bağlı kalarak gerçekleştirebilmektedirler. ING Bank’ın günlük 1000 TL para çekme limiti bulunmaktadır. Müşteri hizmetlerini aradığınız taktirde bu rakamı tek seferlik olarak yükseltmeniz mümkün.

ETİKERLER
BENZER İÇERİKLER
Yorum Yap