Altın

280.2980

% -0.010

Dolar

5.8991

% 0.738

Euro

6.5671

% 0.583

Sterlin

7.7170

% -0.158

Frang

6.0008

% 0.953

Yen

5.3766

% 0.861

Dinar

19.3290

% 0.720

Riyal

1.5728

% 0.735

ING Altın Hesabı Özellikleri 2020

ING Altın Hesabı Avantajları 2020   Altın birikimi için çoğu banka altın birikim hizmeti vermektedir. ING Bankasında vadeli altın hesabı, vadesiz altın hesabı ve altın biriktirme talimatı verebilirsiniz. Bu hizmetlerle altın birikimlerinizi güvende tutabilirsiniz. Daha fazla birikim yapabilirsiniz. Kuyumcuların komisyonları olmadan altın alıp satabilirsiniz.  Bahsettiğimiz vadeli altın ve vadesiz altın hesabınızı çoğu zaman birbirine karıştırabilirsiniz….


ING Altın Hesabı Özellikleri 2020

ING Altın Hesabı Avantajları 2020

 

Altın birikimi için çoğu banka altın birikim hizmeti vermektedir.

ING Bankasında vadeli altın hesabı, vadesiz altın hesabı ve altın biriktirme talimatı verebilirsiniz. Bu hizmetlerle altın birikimlerinizi güvende tutabilirsiniz. Daha fazla birikim yapabilirsiniz. Kuyumcuların komisyonları olmadan altın alıp satabilirsiniz.  Bahsettiğimiz vadeli altın ve vadesiz altın hesabınızı çoğu zaman birbirine karıştırabilirsiniz. Bu iki altın hesabının farklarını, avantajlarını ve dezavantajlarını bu yazımızda kolaylıkla bulabilirsiniz.

 

ING Bankası Vadeli Altın Hesabı Açma 2020

 

ING Bankasındaki altınlarınız birikirken daha çok değerlensin istiyorsanız vadeli altın hesabı açabilirsiniz. Vadeli altın hesabınız her vade süresince birikiminizin üstüne faiz konmaktadır. Vadeli altın hesabınızı açmadan önce vade sürenizi ve altın miktarınızı iyi belirlemelisiniz. ING Bank resmi internet adresine giriş yaparak karınızı, vade boyunca kaç altın yatıracağınızı ve vade sürenizi hesaplayabilirsiniz. En yakın ING Bank şubelerinden, internet üzerinden ve ING mobil uygulamasından hesap açabilirsiniz. ING Bankası kullanıcısı olmadan vadeli altın hesabı açabilirsiniz. ING Bank kullanıcısı değilseniz sadece ING Bank şubeler aracılığı ile açabilirsiniz. Vadeli altın hesabı oluşturduktan sonra şubelerden size verilen internet şifrenizi kaybetmemelisiniz. Bu şifre ile ING Bank mobili ve İnternet bankacılık hizmetini kullanabilirsiniz. İnternet üzerinden kâr payınızı, kalan vade sürenizi ve ödeyeceğiniz altın limitinizi görebilirsiniz. Vadeli altın hesabınızı ek hesap adı altında açtığınız için hiçbir hesap işletim ücreti ile karşılaşmazsınız. ING Bankası vadeli altın hesabı açmadan önce mutlaka vadesiz altın hesabı açmalısınız. ING bankası vadeli altın hesabınızı en az 100 gram başlangıç limitiyle açabilirsiniz. ING Bankası vadeli altın hesabınızı 3 ay vade, 6 ay vade ve 12 ay vade seçenekleri ile açabilirsiniz. Belirlediğiniz vade süresine ve altın limitinize her ay uymalısınız. Belirlediğiniz altın limitinizi ödemezseniz vadeli altın hesabınız kapatılmaktadır. Hesabınızın içerisindeki altınlarınızı vadesiz altın hesabınıza aktarılmış olacaktır. Alt limitini ödemediğiniz için vadeli altın sözleşme kurallarını çiğnemiş olursunuz. Bir daha ING Bankasından vadeli altın hesabı için başvuramazsınız.

 

ING Bankası Vadesiz Altın Hesabı Açma 2020

 

ING Bankası müşterisi iseniz mobil uygulamadan ve internet üzerinden vadesiz altın hesabı açabilirsiniz. Müşteri değilseniz en yakın ING Bank şubelerine giderek vadesiz altın hesabı açmak için başvurabilirsiniz. ING Bankası vadeli altın hesabı açmak için mutlaka vadesiz altın hesabı açmalısınız. Vadesiz altın hesabınızda altın birikimi yapabilir ve istediğiniz zaman altın alım satımı yapabilirsiniz. Hesap açarken veya bu işlemleri gerçekleştirirken herhangi bir ücret ödemezsiniz. Ayrıca vadesiz altın hesabı altında altın biriktirme talimatı verebilirsiniz. Bu talimat ile belirlediğiniz tutarlarda altın alım satımı yapabilirsiniz. Verdiğiniz otomatik talimat ile günün her saatinde gerçekleştirebilirsiniz. Siz uyurken, işteyken ya da okuldayken sizin için uygun altın alım satımı yapılmaktadır. Altın alım satımı yapılmak için banka kartı numaranızı, kredi kartı numaranızı veya ING Bank hesap numaranızı tanımlatmalısınız. TL, Dolar veya Euro cinsinden altın alabilirsiniz. ING Bankası vadesiz altın hesabınız içerisinde altın işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Fiziki yönden altın alıp satamazsınız. ING Mobil uygulamasından ve ING Bank resmi internet adresi üzerinden yapabilirsiniz. ING Mobil uygulamasında altın alırken karınızı ve geçmiş altın alım satım işlemlerinizi görebilirsiniz. Diğer bankalardaki vadesiz altın hesabınıza altın havale yapabilirsiniz. İhtiyacınıza göre vadesiz altın hesabınızı nakitte çevirebilirsiniz. Altınlarınızı tüm para cinslerine nakitte uygun çevirebilirsiniz. Nakitte çevirdikten sonra çekim talebi oluşturabilir ve başka bankalarınıza havale yapabilirsiniz. ING Bank vadesiz altın hesabı ile ilgili daha detaylı bilgileri 0 850 222 0 600 numaralı çağrı merkezinden öğrenebilirsiniz.

ETİKERLER
BENZER İÇERİKLER
Yorum Yap