Altın

288.1930

% -0.001

Dolar

5.9302

% 0.015

Euro

6.5759

% 0.006

Sterlin

7.6854

% 0.106

Frang

6.0312

% 0.021

Yen

5.4000

% -0.130

Dinar

19.4275

% 0.011

Riyal

1.5804

% 0.000

Finansbank Taşıt Kredisi

Hüsnü Özyeğin tarafından kurulan ve yenilikçi hizmetleri ile her daim ön plana çıkmayı başaran Finans Bank, müşterilerine çeşitli alanda krediler sunmaktadır. Finans Bank’ın müşterilerine bireysel bankacılık kapsamında sunduğu bir başka kredi ise taşıt kredisi seçeneğidir. Bu kredi kapsamında araba kredisinin yanı sıra diğer bankalardan farklı olarak motor kredisi desteği de sağlamaktadır. Bu kredilerin detaylarını incelememiz…


Finansbank Taşıt Kredisi

Hüsnü Özyeğin tarafından kurulan ve yenilikçi hizmetleri ile her daim ön plana çıkmayı başaran Finans Bank, müşterilerine çeşitli alanda krediler sunmaktadır. Finans Bank’ın müşterilerine bireysel bankacılık kapsamında sunduğu bir başka kredi ise taşıt kredisi seçeneğidir. Bu kredi kapsamında araba kredisinin yanı sıra diğer bankalardan farklı olarak motor kredisi desteği de sağlamaktadır. Bu kredilerin detaylarını incelememiz gerekirse;

Finansbank Araç Kredisi

Finans Bank’tan taşıt kredisi kapsamında araç almak isteyen bireysel bankacılık müşterilerine 48 aya varan vade seçeneği ve uygun faiz oranı ile kredi verilmektedir. Hayalini kurduğunuz veya almayı hedeflediğiniz araçlar için çektiğiniz kredi maksimum 48 aya kadar vade seçeneği ile sunulmaktadır. Yazının yazıldığı tarihte mevcut faiz oranı ise %2.57’dir. Kredinin en avantajlı yönü ise bütçenize göre kredi ödeme seçeneklerini şekillendirebilmenizdir.

Finansbank Araç Kredisine Nasıl Başvuru Yapılır?

Finansbank üzerinden standart taşıt kredisine başvuru yapmak için yapmanız gereken belgelerinizi tamamladıktan sonra size en yakın QNB Finans Bank şubesine giderek kredi başvurusu gerçekleştirmektir. Kredi başvurusu için gerekli belgeleri yazmamız gerekirse;

  • Satın almayı istediğiniz aracın durumuna göre 0 km ise proforma faturasını hazır etmeniz gerekmektedir. Eğer satın alacağınız araç ikinci el ise aracın noter satış senedi tasdikli ruhsat fotokopisine ihtiyaç duyulmaktadır.
  • Kimlik belgeniz,
  • Kullandığınız mevcut cep telefonu faturası ve oturduğunuz konuta dair ikametgâh belgesi
  • Gelir belgeniz ya da maaş bordrosu

İstenilen belgeler arasında yer almaktadır. Taşıt kredisi alırken ikinci el araçlar için dikkat etmeniz gereken husus ise aracın yaşı 8 yaşından büyük ise araca kredi çekme şansı yaşına bağlı olarak kademeli bir şekilde düşüş yaşamaktadır.

Finansbank Taşıt Kredisi Koşulları

Finansbank’tan alınan taşıt kredisinde bazı koşul durumları bulunmaktadır. Bu koşullara baktığımız zaman alacağınız kredi TL cinsinden hesaplanmaktadır. Bu kredi binek ve hafif ticari araçlar için geçerlidir. 0 km araçlarda vade 48 ay ile sınırlandırılır iken 6 – 8 yaş arası araçlarda 10 yılı aşmayacak şekilde vade seçeneği bulunmaktadır. 0 km araç aldığınız zaman aracın bedeli 120.000 Türk lirasına kadar ise %70’i 120.000 Türk lirasından pahalı ise %50’si kadar kredi kullanılabilmektedir.

Finansbank Motor Kredisi

Finansbank binek ve hafif ticari araçların yanı sıra motor alımları içinde kredi seçeneği sunmaktadır. Motor kredisi alırken 36 aya kadar vade seçeneği sunulmaktadır. Uygulanan faiz oranı yine %2,57’dir. Başvuru şekli ve kredi koşulları yine aynı şekilde devam etmektedir.

 

ETİKERLER
BENZER İÇERİKLER
Yorum Yap