Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, class 'Kripto_Para_Bilgileri' does not have a method 'kripto_plugin_init' in /home/enuygun1/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, class 'Doviz_Borsa_Bilgileri' does not have a method 'doviz_plugin_init' in /home/enuygun1/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286
Fibabanka İhtiyaç Kredisi | En Uygun Kredi Veren Bankalar
Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, class 'simple_finance_calculator' does not have a method 'add_stylesheet' in /home/enuygun1/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286

Altın

525.5940

% -0.004

Dolar

8.4613

% 0.232

Euro

10.0279

% 0.869

Sterlin

11.0973

% 1.068

Frang

9.3590

% 0.996

Yen

8.1645

% 1.070

Dinar

27.5419

% 0.358

Riyal

2.2560

% 0.231

Fibabanka İhtiyaç Kredisi

Fibabanka, Fiba Grup bünyesine 2010 yılında dâhil olmuştur. Türkiye’de 67 şubesi bulunmakla birlikte tüm illerimizde henüz şubesi bulunmamaktadır. Başta İstanbul, Ankara olmak üzere büyük şehirlerde şubeleri bulunurken, kurumsal, ticari, bireysel, kobi ve özel bankacılık gibi alanlarda hizmet sunmaktadır. Fibabanka şubelerin yanı sıra internet sitesinden, telefon ve internet bankacılığı ile hizmetlerini yürütmektedir. Fibabanka bireysel müşterilerine, Fibabank…


Fibabanka İhtiyaç Kredisi

Fibabanka, Fiba Grup bünyesine 2010 yılında dâhil olmuştur. Türkiye’de 67 şubesi bulunmakla birlikte tüm illerimizde henüz şubesi bulunmamaktadır. Başta İstanbul, Ankara olmak üzere büyük şehirlerde şubeleri bulunurken, kurumsal, ticari, bireysel, kobi ve özel bankacılık gibi alanlarda hizmet sunmaktadır.

Fibabanka şubelerin yanı sıra internet sitesinden, telefon ve internet bankacılığı ile hizmetlerini yürütmektedir. Fibabanka bireysel müşterilerine, Fibabank ihtiyaç kredisi, taşıt kredisi, konut kredisi ve ticari kredi gibi kredi seçenekleri sunarken, Kurumsal müşterilerine de birçok kredi seçeneği sunar. Kredide ki avantajlı vade seçenekleri ile müşteri sayısını her geçen gün arttırmaktadır.

Fibabanka İhtiyaç Kredisi Başvuruları Şartları Nelerdir?

Her bankaya başvuruda olduğu gibi Fibabank ihtiyaç kredisi için başvuruda da önemli şartlar vardır. Öncelikle kredi başvurusu yapabilmek için kişinin 18 yaşından büyük olması gerekmektedir. Bunun dışında başvuru yapıldıktan sonra kişinin gelir belgesini Fibabanka’ya teslim etmesi gerekir. Her kredi de olduğu gibi, geliri çekeceği krediye uygun olmayan başvuruları iptal edilecektir.

Bu şartların dışında Fibabanka’nın kendisine ait belirlediği özel şartlar vardır. Bunların hepsi net olarak açıklanmamak ile birlikte kişinin Fibabanka ile çalışabilmesi için öncelikle Fibabanka ve diğer bankalar ile olan geçmişinin iyi olması, herhangi bir kredi borcu ya da kredi kartı borcunun olmaması gerekir. Fibabanka bunların yanı sıra her bankanın da dikkat ettiği gibi geçmişte yapılan ödemelerin geçmişine de bakarak değerlendirme yapmaktadır.

Fibabank İhtiyaç Kredisine Nasıl Başvururum?

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte Fibabank ihtiyaç kredisine başvuru konusunda da birbirinden farklı seçenekler karşımıza çıkmaktadır. Aşağıda sıralanan seçenekleri kullanarak; kredisi başvurusu yapmak mümkün olmaktadır:

  • Mobil uygulamalar
  • Fibabanka Şubeleri
  • İnternet Bankacılığı
  • Müşteri Hizmetleri
  • SMS ile Kredi Başvurusu

Tüm kredi başvurularında olduğu gibi Fibabank İhtiyaç kredisi için de telefon bankacılığı ya da şubeler aracılığı ile başvurular alınmaktadır. Müşteriler dilerse Fibabanka web sitesi üzerinden kredi başvurusu yapabilir. Fibabanka müşterilerinin kolayca kredi alması için birçok seçenek sunmuştur.

Fibabanka telefon bankacılığı, şube ya da internet sitesi ile uğraşmadan sadece mobil telefon kanalı ile de başvuru kabul etmektedir. İhtiyaç Kredisi için başvuruların en pratik olanı mobil telefon bankacılığı ile olanıdır.

İhtiyaç kredisine SMS ile başvuru için mobil hatlı cep telefonlarından 3422’ye mesaj gönderilmelidir. Bu numara tüm kredi başvuruları için geçerlidir. TC kimlik numarasının 3422’ye gönderilmesi ile Fibabank İhtiyaç kredisi başvuru talebi alınmış olur.

Mobil bankacılık kanalı ile yapılan başvurularda kredi talebi en fazla 20.000 TL’dir. 20.000 TL’nin üzerinde başvurular için farklı kanallar tercih edilmelidir. Fibabanka müşterileri için SMS dışındaki diğer bir yöntem 0850 222 77 77 telefon numarasını aramak olabilir. Bu yöntem ile de çok kısa süre içinde ihtiyaç kredisine başvurular alınmaktadır.

İnternet bankacılığı kanalı ile Fibabank ihtiyaç kredisi başvurusu da mobil bankacılık gibi çok pratik bir başvuru yöntemidir. Bu yöntem ile öncelikle hesaplama araçları bölümüne girilerek, istenen tutara göre vade seçildikten sonra aylık ödeme hesaplanır. Bu bölümden hesaplama yaparken, dosya masrafı ve faiz oranları da görülmektedir. Müşteri için bu oran ve tutar uygun ise hemen başvur seçeneğine tıklayarak, TC kimlik numarası, cep telefonu numarası ve doğum tarihi bilgileri girilerek başvuru yapılmış olur.

Fibabank İhtiyaç Kredisine Ne Kadar Faiz Öderim?

Fibabanka’ya ihtiyaç kredisi için başvuruda bulunurken en çok dikkat edilen ölçüt faiz oranlarıdır. Müşteriler için faiz oranlarının yüksek olması durumunda ödenecek toplam tutar yükseldiğinden genel olarak en düşük faiz oranlı kredilere başvurular yapılmaktadır.

Fibabank ihtiyaç kredisi faiz oranları 2019 yılı itibariyle yapılan düzenlemeye göre %3,43 olarak açıklanmıştır. Bu faiz oranı müşteriye ya da alınacak krediye göre değişmez. Herkes için aynı yüzde üzerinden hesaplama yapılmaktadır.

Müşterilerin kredi alırken faiz oranları ile birlikte en çok dikkat ettiği konu vadelerdir. Vadelere göre aylık ödenecek tutar belirleneceğinden kişilerin gelirlerine uygun vadelere göre kredi çekmesi gerekir.

Fibabank ihtiyaç kredisi için belirlediği vadeler ile müşterilerine iyi bir esneklik sağlamıştır. Bu vadeler sayesinde müşteriler kolayca kredi çekme kararı alabilmektedir. Vadelerin başlangıcı 3 ay olmak ile birlikte 36 aya kadar işlem yapılması uygun görülmektedir.

Müşteriler 3-36 ay aralığında değişen bu vadeleri temel alarak kendi bütçelerine göre hesaplama yapabilirler. Ödeyecekleri tutarı hesapladıktan sonra bankaya istedikleri kanal aracılığı ile kolayca başvuru yapabilirler. Başvurular alındıktan sonra ise Fibabank kendi içinde yaptığı değerlendirmeler sonucunda uygun olan müşterilere kredi hizmetini en kısa sürede vermektedir.

ETİKERLER
BENZER İÇERİKLER
Yorum Yap