Altın

282.1520

% 0.000

Dolar

5.9115

% -0.231

Euro

6.5704

% -0.390

Sterlin

7.6902

% -0.727

Frang

6.0187

% -0.178

Yen

5.3933

% -0.052

Dinar

19.3603

% -0.244

Riyal

1.5759

% -0.240

Fibabanka ATM’den Günlük Para Çekme Limiti Nedir?

Bankacılık hizmetleri günlük hayatımızın vazgeçilmezleri arasında yerini almıştır. Birçok işlemleri 7 gün 24 saat içerisinde internet bankacılığı ya da atm’ler sayesinde kolay ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirebiliyoruz. Ancak para yatırma ya da para çekme işlemlerinde bankalar tarafından günlük bir sınır olmaktadır. Bazen acil nakit ihtiyaçlarımız yüzünden zor durumda kalabiliyoruz. Fibabank günlük para çekme ve yatırma…


Fibabanka ATM’den Günlük Para Çekme Limiti Nedir?

Bankacılık hizmetleri günlük hayatımızın vazgeçilmezleri arasında yerini almıştır. Birçok işlemleri 7 gün 24 saat içerisinde internet bankacılığı ya da atm’ler sayesinde kolay ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirebiliyoruz. Ancak para yatırma ya da para çekme işlemlerinde bankalar tarafından günlük bir sınır olmaktadır. Bazen acil nakit ihtiyaçlarımız yüzünden zor durumda kalabiliyoruz.

Fibabank günlük para çekme ve yatırma işlemleri günlük limiti 1000 tl olarak belirlenmiştir. Günlük para çekme limiti banka müşterisi olma durumunuza göre değişiyor. Fibabank klasik ve gold olarak iki kart özelliği sunmaktadır. Eğer klasik kart müşterisiyseniz 800 tl para çekme limitiniz bulunuyor. Gold kart müşterileri için ise 1000 tl limit özelliği vardır. Diğer bankalar gibi Fibabank ta günlük çekim limitini geçtiğinde komisyon ücreti almaktadır.

Fibabank müşterileri kartlarını unutmaları durumunda atm üzerinden kartsız para çekme işlemini gerçekleştirebilirler. Kartsız işlem seçeneğine tıkladıktan sonra cep telefonunuza gelecek olan Fibabank referans numarası atm de ekrana girilmelidir. Sonra kartsız işlem olarak belirlediğiniz rakamlarda para çekebilirsiniz. 1000 tl limiti göz önünde bulundurarak bu işlemi yapmalısınız. Fibabank’ta EFT limiti internet aracılığıyla yapıldığında herhangi bir ücret ödemezsiniz. Ancak EFT’yi şubelerden yaptığınız takdirde 16 tl ödeme alınmaktadır. İnternet bankacılığı üzerinden yaptığınızda ise 11 tl komisyon ücreti ödersiniz.

Para Yatırma Limiti Nedir?

Fibabank atm para yatırma limiti için herhangi bir sınır belirtilmemiştir. Diğer bankalarda olduğu gibi para yatırma en alt limit 10 tl olmaktadır. 10 tl ve üzeri para yatırma işlemlerinizi kolay ve pratik olarak gerçekleştirebilirsiniz. Diğer bankalardan daha düşük limitler sunması aslında olumsuz bir durum sergilemektedir. Bu nedenle rakamlarda değişiklik yapılabilmesi insanların ihtiyaçlarını daha iyi karşılayabilmelerini sağlayabilir. Fibabank atm’sinden toplamda 40 adet banknot yatırabilirsiniz. Fatura ödeme, fon işlemleri ve borç ödeme işlemlerinizi atm üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Fibabank para çekme ve yatırma limitlerini artırmak istiyorsanız, banka şubesine giderek destek alabilirsiniz. Talebinizi bu yönde belirtirseniz limit artışı yapılabilmesi de mümkün.

ETİKERLER
BENZER İÇERİKLER
Yorum Yap