Altın

282.1710

% -0.014

Dolar

5.9115

% -0.231

Euro

6.5704

% -0.390

Sterlin

7.6902

% -0.727

Frang

6.0187

% -0.178

Yen

5.3933

% -0.052

Dinar

19.3603

% -0.244

Riyal

1.5759

% -0.240

Fibabank Hesap Kapatma ve Hesap Silme

FİBABANK Banka Hesabı Kapatma ve Silme FİBABank hesap kapatmaya yönelik yazmış olduğumuz bu yazıda sizlerin FİBA Bank’ a ait kullanmadığınız hesaplarınızı nasıl kapatmanız gerektiği konusunda bilgilendirme yaptık. Bu sayede FİBABank müşterileri olarak fazla hesaplarınızı kolay açabildiğiniz gibi kolay kapatma yoluna da gidebilirsiniz. Aşağıda bulunan bütün yöntemler FİBABank hesap kapatma işlemine ilişkindir. Kendinize ait olan en…


Fibabank Hesap Kapatma ve Hesap Silme

FİBABANK Banka Hesabı Kapatma ve Silme

FİBABank hesap kapatmaya yönelik yazmış olduğumuz bu yazıda sizlerin FİBA Bank’ a ait kullanmadığınız hesaplarınızı nasıl kapatmanız gerektiği konusunda bilgilendirme yaptık. Bu sayede FİBABank müşterileri olarak fazla hesaplarınızı kolay açabildiğiniz gibi kolay kapatma yoluna da gidebilirsiniz. Aşağıda bulunan bütün yöntemler FİBABank hesap kapatma işlemine ilişkindir. Kendinize ait olan en kolay gelen yöntemi belirleyebilir ve bu sayede de fazladan adınıza açılmış olan hesapları kapatabilirsiniz. Fazla hesapları kapatmak kişilerin finansal durumlarını iyileştirir. Üstelik bu hesaplar hiç kullanılmamış ve aktif olmayan hesaplar olsa dahi… Bu nedenle sizler de adınıza açmış olduğunuz ve uzun süredir kullanmadığınız hesapları kapatmakla işe başlayabilirsiniz.

FibaBank Şube Yolu İle Hesap Kapatma

FİBA Bank vadeli ya da vadesiz hesap kapatma işlemlerini yapmak için en önemli adım, size en yakın FIBA Bank şubesine gitmek olmalıdır. Fiba Bank diğer özel bankalar gibi oldukça fazla şube barındırmaz. Ne yazık ki bu durum da Fiba Bank müşterilerinin mutsuz olduğu bir durumdur. Fiba Bank hesap kapatma nedenlerinden bir tanesi de her an şube bulamamaktır. Bu gibi olumsuz durumlar ile karşılaşan müşteriler şubeye giderek dilekçe verdikleri zaman anında hesap kapatma işlemlerinden yararlanabilirler.

FibaBank Çağrı Merkezi Yolu ile Hesap Kapatma

Fiba Bank şube aramakta sıkıntı çeken ve şubeye kadar gitmekte yorulmadan hesap kapatmak isteyen Fiba Bank müşterilerine özel olarak çağrı merkezi yoluyla hesap kapatma işlemi mevcuttur. Bu işleme göre 444 88 88 ve 0850 222 77 77 iletişim numaralarından birini aramak mümkündür. Bu numaralardan ücretsiz olanı 444 88 88 müşteri hizmetleri numarasıdır iki kanal da aynı yere bağlanır fakat biri ücretli telefon numarasını içermektedir. Bu kanalların birinin ücretsiz olması, ücretli olanın daha hızlı olarak müşteri hizmetlerine bağlanıldığını göstermektedir. Müşteri hizmetleri ile görüşmek için ana menüye bağlandığında hesap açma ve hesap kapatma işlemlerini tercih etmelisiniz. Müşteri temsilciniz ile yapacağınız görüşme sonrasında hesabınızı kapatmayı onayladığınız zaman anında kalıcı olarak hesabınız kapatılacaktır. Hesapta para bulunması durumunda gene telefon bankacılığını kullanarak kalan paranın hesap kapatılmadan önce EFT ya da havale yolu ile sıfırlanması sağlanır.

FibaBank İnternet Şubesi Yolu ile Hesap Kapatma ve Silme

Fiba Bank internet şubesi yolu ile hesap kapatma işlemleri göz önünde bulundurulduğu zaman öncelikli olarak internet şubesi şifresi edinmeniz ve buraya internet bankacılığı üzerinden giriş yapmanız sağlanmalıdır. İnternet şubesi girişlerinde EFT ve havale işlemlerini yapabilirsiniz. Genel bir kredi ya da kredi kartı borcu bulunuyorsa bu borçların ödenmesini sağlayabilirsiniz. Bir veya birden fazla hesabınız bulunuyor ise Fiba Bank internet şubesi aracılığıyla hesap kapatma işlemlerini kolaylıkla sağlayabilirsiniz.

FibaBank Mobil Bankacılık Yolu ile Hesap Kapatma

FibaBank mobil şube, akıllı telefonlarda ve tabletlerde indirilerek uygulaması kullanılan bir yöntemdir. Bu sayede akıllı cep telefonlarınız ile her an yanınızdan ayırmayacağınız bir finansal desteği bulundurmuş olursunuz. FibaBank kullanım alanı bulamadığınızda ya da birçok Fibabank hesabınız olduğunda hesaplarınızı kapatmak isteyebilirsiniz. Kendinize en uygun gelecek yöntemi belirleyebilir ve bu sayede de hesap kapatma işlemlerinizi de tıpkı hesap açma işlemleri gibi kolaylıkla kendi imkanlarınızla halledebilirsiniz. FibaBank mobil bankacılık hesap kapatma işlemleri için öncelikli olarak uygulamaya giriş yapmanız ve ardından da hesap işlemleri – hesap kapatma işlemlerini tercih etmeniz gerekmektedir. Kolaylıkla kapatabileceğiniz ve dilediğiniz zaman da hesap açma işlemlerini gerçekleştirebileceğiniz en pratik yöntem mobil uygulamalardır.

ETİKERLER
BENZER İÇERİKLER
Yorum Yap