Altın

280.3840

% 0.037

Dolar

5.8991

% 0.738

Euro

6.5671

% 0.583

Sterlin

7.7170

% -0.158

Frang

6.0008

% 0.953

Yen

5.3766

% 0.861

Dinar

19.3290

% 0.720

Riyal

1.5728

% 0.735

Denizbank Altın Hesabı Özellikleri 2020

Denizbank Altın Hesabı Avantajları 2020 Denizbank Altın Hesabı Açma 2020   Güvende ve daha tasarruflu altın birikimi yapmak için Denizbank altın hesaplarını tercih edebilirsiniz. Denizbank müşterisi olun ya da olmayın altın hesaplarını kolayca açabilirsiniz. Vadeli ve vadesiz olmak üzere iki tane altın hesabı açabilirsiniz. Bunun yanında sadece altın biriktirmek istiyorsanız ‘Altın Birikim Hesabı’ açabilirsiniz. Denizbank…


Denizbank Altın Hesabı Özellikleri 2020

Denizbank Altın Hesabı Avantajları 2020

Denizbank Altın Hesabı Açma 2020

 

Güvende ve daha tasarruflu altın birikimi yapmak için Denizbank altın hesaplarını tercih edebilirsiniz. Denizbank müşterisi olun ya da olmayın altın hesaplarını kolayca açabilirsiniz. Vadeli ve vadesiz olmak üzere iki tane altın hesabı açabilirsiniz. Bunun yanında sadece altın biriktirmek istiyorsanız ‘Altın Birikim Hesabı’ açabilirsiniz. Denizbank altın hesapları ile kafanıza takılan her soruyu bu yazımızda yanıt bulabilirsiniz.

 

Denizbank Vadeli Altın Hesabı Açma 2020

 

Denizbank vadeli altın hesabınızla hem altına yatırım yapabilir hem de üzerine faiz getirisi ile çok kazanabilirsiniz. Bu birikimi sağlarken ekstra hesap işletim ücreti ödemezsiniz. Denizbank Vadeli altın hesabınızı Denizbank şubelerinden açabilirsiniz. Denizbank şubelerine gitmeyi zahmetli buluyorsanız internet ve mobil uygulama üzerinden açabilirsiniz. İlk önce Denizbank resmi internet adresine giriş yapmalısınız. Siteye giriş yaptıktan sonra ‘Açıkdeniz’ e Giriş’ bölümünden bireysel giriş yapmalısınız. Site içerisindeki arama yerine ‘Vadeli Altın Hesabı’ yazmalısınız. Vadeli altın hesabı başvurunuzu yaptıktan sonra kısa bir süre sonra hesabınızı oluşturabilirsiniz. Deniz mobil uygulamasından da aynı adımları izleyerek vadeli altın hesabı açabilirsiniz. Başvurunuzun onaylandığı andan itibaren 30 gün içerisinde vadeli altın hesabınıza altın yatırmalısınız. Denizbank vadeli altın hesabınızla en az 10 gram ve katları olacak şekilde hesap oluşturabilirsiniz. Vadeli altın hesabınızı 3 aylık, 6 aylık ve 12 aylık vade süresi belirleyebilirsiniz. Eğer 12 aydan üzeri vadeli altın hesabı açmak istiyorsanız en az 1000 gram altın ödemelisiniz. Ve belirlediğiniz altın yatırma günlerinize bağlı kalmasınız. Denizbank vade süreniz dolmadan vadeli altın hesabınızdaki altınlarınızı çekebilirsiniz. Vadeli altın hesabın vade bozma işleminizi en fazla 3 kez tekrarlayabilirsiniz.

 

Denizbank Vadesiz Altın Hesabı Özellikleri 2020

 

Denizbank vadesiz altın hesabınızı telefon bankacılığından, internet bankacılığından ve şubelerden oluşturabilirsiniz. Altın alım satımında sahtecilik, kaybolma veya çalınma gibi olumsuzluklarla karşılaşmadan birikim yapabilirsiniz. Herhangi bir ücret ödemeden vadesiz altın hesabı açabilirsiniz. Denizbank vadesiz altın hesabınızı 1 gram ve katları olacak şekilde altın yatırımı yapabilirsiniz. Altın alım satım işlemlerini Deniz mobil uygulamasından, ATM’lerden ve Denizbank internet adresinden yapabilirsiniz. Mobil uygulamadan ve internet adresinden altın alım satım işlemlerinizi istediğiniz saatte gerçekleştirebilirsiniz. Ne yazık ki her Denizbank ATM’lerinden altın alım satım işlemlerinizi gerçekleştiremezsiniz. Altın almak için kredi veya banka kartınızı vadesiz altın hesabınıza tanımlatmalısınız. Vadesiz altın hesabınızla altın alım satımı yaparken işçilik maliyeti ödemezsiniz. Vadesiz altın hesabınız ile ilgili her sorununuzu 0 850 222 08 00 numaralı Denizbank çağrı merkezinden çözebilirsiniz.

 

Denizbank Altın Birikim Hesabı 2020

 

Denizbank vadeli altın hesabınızda ve vadesiz altın hesabınızın yanında altın birikim hesabı açabilirsiniz. Altın birikim hesabı açabilmek için Denizbank müşterisi olmalısınız. Denizbank altın birikim hesabını mobil uygulamadan, internet üzerinden, telefon bankacılığı ile ve Denizbank şubelerinden oluşturabilirsiniz. Altın birikim hesabınıza gram ya da çeyrek altın olarak birikim yapabilirsiniz. Altın Birikim Hesabınızla 30 günlük ve 90 günlük arasında birikim yapabilirsiniz. Belirlediğiniz günde sizin için çeyrek ya da gram altın alabilirsiniz. Altın birikim hesabı açmak için Denizbank müşteri numaranızı ve kişisel bilgilerinizi doldurmalısınız. Kredi kartınızı ve banka kartınızı birikim hesabınıza mutlaka kaydettirmelisiniz. Belirli günlerde kredi kartınızla ve banka kartınızla sizin için çeyrek ya da gram altın alınmaktadır. Altınlarınızı Euro, Dolar veya TL cinsinden alabilirsiniz. Yine istediğiniz zaman altın birikim hesabınızı nakitte çevirebilirsiniz. Altın birikim hesabınızdaki altınları Denizbank vadeli veya vadesiz altın hesabınıza transfer edebilirsiniz. Bu işlemleri yaparken sizlerden ekstra ücret alınmaz. Hesabınızdaki altın miktarını ve altın fiyatlarını Deniz mobil uygulamasından takip edebilirsiniz.

ETİKERLER
BENZER İÇERİKLER
Yorum Yap