Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, class 'Kripto_Para_Bilgileri' does not have a method 'kripto_plugin_init' in /home/enuygun1/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, class 'Doviz_Borsa_Bilgileri' does not have a method 'doviz_plugin_init' in /home/enuygun1/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286
CEPTETEB İhtiyaç Kredisi | En Uygun Kredi Veren Bankalar
Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, class 'simple_finance_calculator' does not have a method 'add_stylesheet' in /home/enuygun1/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286

Altın

525.5940

% -0.004

Dolar

8.4613

% 0.232

Euro

10.0279

% 0.869

Sterlin

11.0973

% 1.068

Frang

9.3590

% 0.996

Yen

8.1645

% 1.070

Dinar

27.5419

% 0.358

Riyal

2.2560

% 0.231

CEPTETEB İhtiyaç Kredisi

Son zamanların favori bankacılık uygulamaları arasında yer alan CEPTETEB ihtiyaç kredisi konusunda da son derece cazip seçenekleri müşterilerine sunabiliyor. Uygun maliyetli ihtiyaç kredisi açısından önemli avantajları sunabilme kabiliyetine sahip olan CEPTETEB, 30 bin TL’ye kadar uygun faiz oranlarında ihtiyaç kredisi verebiliyor. Özellikle başvuru işleminin pratik olması ve hızlı bir şekilde geri dönüşün sağlanıyor olması; CEPTETEB…


CEPTETEB İhtiyaç Kredisi

Son zamanların favori bankacılık uygulamaları arasında yer alan CEPTETEB ihtiyaç kredisi konusunda da son derece cazip seçenekleri müşterilerine sunabiliyor. Uygun maliyetli ihtiyaç kredisi açısından önemli avantajları sunabilme kabiliyetine sahip olan CEPTETEB, 30 bin TL’ye kadar uygun faiz oranlarında ihtiyaç kredisi verebiliyor. Özellikle başvuru işleminin pratik olması ve hızlı bir şekilde geri dönüşün sağlanıyor olması; CEPTETEB müşterileri açısından önemli avantajlar olarak tanımlanıyor. Bununla birlikte şayet bir adet mevduat hesabınız varsa ve CEPTETEB müşterisiyseniz; ihtiyaç kredisine rahatlıkla başvurabiliyorsunuz.

CEPTETEB İhtiyaç Kredisi Başvurusunu Nasıl Yapabilirim?

Oldukça cazip seçeneklerden oluşan ihtiyaç kredisi avantajlarından yararlanmak için temelde iki farklı yöntemin tercih edildiği biliniyor. Bu iki yöntem ise mobil uygulama üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunun yapılması ve internet şubesinden başvuru işleminin yapılması olarak karşımıza çıkıyor.

CEPTETEB Mobil Uygulamayla İhtiyaç Kredisi Başvuru İşlemleri

TEB (Türkiye Ekonomi Bankası) yenilikçi mobil uygulamasıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Bundan dolayı CEPTETEB ihtiyaç kredisi almak amacıyla; bankanın mobil uygulamalarını sıklıkla tercih edenlerin sayısı gün geçtikçe artış gösteriyor. Mobil uygulama ile başvuru yapmanın aşamaları ise aşağıdaki gibi sıralanıyor:

  • Mobil hesabınıza giriş yapınız
  • Krediler sekmesini tıklayınız
  • İhtiyaç kredisi butonunu işaretleyiniz
  • Hemen başvur seçeneğini işaretleyiniz
  • Karşınıza çıkan formu doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurunuz

Görüldüğü üzere Türkiye Ekonomi Bankası’nın mobil uygulamasını kullanarak; ihtiyaç kredisi başvurusunu yapmak oldukça pratik bir uygulama olarak karşımıza çıkıyor.

İnternet Sitesinden İhtiyaç Kredisi Başvuru İşlemleri

TEB internet bankacılığı alanında etkili bir hizmeti sunabilme kapasitesiyle son zamanlarda ön plana çıkıyor. Bu durumun doğal sonucu olarak bankanın internet sitesi aracılığıyla ihtiyaç kredisi başvurusunu yapan müşteri sayısı her geçen gün artıyor. İnternet sitesinden CEPTETEB ihtiyaç kredisi başvurusunu yapmak ise aşağıdaki aşamalardan oluşuyor.

  • Bankanın internet sitesine giriş yapınız
  • Ürünler sekmesini tıklayınız
  • İhtiyaç kredisi seçeneğini işaretleyiniz
  • Hemen başvur sekmesini tıklayınız
  • İlgili formu tam ve doğru bir şekilde doldurunuz

Başvuru Sürecinin Sonuçlanması Nasıl Oluyor?

Nakit ihtiyacını karşılamak amacıyla CEPTETEB ihtiyaç kredisi başvurusu yapan tüketiciler; doğal olarak başvuru işleminin nasıl sonuçlandığını öğrenmek istiyor. Başvuru işleminin hemen ardından cep telefonunuza SMS bilgilendirmesi geliyor. Şayet başvuru sonucunuz olumluysa; talep ettiğiniz krediyi olma imkanı doğmuş demektir. SMS onayı aldıktan sonra söz konusu krediyi tahsis edebilmek için yine mobil bankacılık uygulamasına giriş yapabilirsiniz. Bu uygulamada yer alan; Krediler sekmesini işaretledikten sonra ihtiyaç kredisi adımını takip edip; onay butonunu işaretlemelisiniz. Bu aşamadan sonra artık; tüketici kredinizi rahatlıkla kullanabilirsiniz.

CEPTEB İhtiyaç Kredisi Taksitlerimi Nasıl Öderim?

Tüketici kredisinin onaylanmasının hemen ardından krediniz hesabınıza aktarılacaktır. Bu aşamadan sonra geri ödemenin nasıl yapılacağına sağlıklı bir şekilde yanıt vermek önem kazanmaktadır. Esasında kredinizin hesabınıza yatmasının hemen ardından; geri ödeme planı da e-posta adresine gönderilmektedir. Böylece aylık olarak ne kadar ödeyeceğiniz ve hangi tarihlerde ödeme yapacağınıza dair bir doküman elinize geçmiş olacaktır.

TEB ihtiyaç kredisi kullandıktan sonra ödemeleri banka şubelerinden, bankanın ATM’lerinden, bankanın internet şubesiyle mobil uygulamasından rahatlıkla yapabilirsiniz. Bu doğrultuda mobil uygulama ve internet bankacılığında CEPTETEB ihtiyaç kredisi geri ödemesini krediler menüsünden çok kısa bir süre içerisinde yapabilirsiniz.

CEPTETEB İhtiyaç Kredisine Ne Kadar Faiz Öderim?

Tüketiciler açısından nakit ihtiyacının karşılanması noktasında en pratik yol ve yöntem elbette ki kredi çekmektir. Ancak satın alınan kredinin maliyetinin ne kadar olduğu hususu dikkat edilmesi gerekli olan önemli bir nokta olarak karşımıza çıkmaktadır. Şayet CEPTETEB ihtiyaç kredisi kullanmışsanız, %2,5 oranında bir aylık akdi faiz oranıyla karşılaşırsınız. Şayet ihtiyaç kredisinin geri ödemesini 3 ay içerisinde yapacak olursanız bu sefer aylık akdi faiz oranı %1,99 olmaktadır.

CEPTETEB ihtiyaç kredisini kullandığınızı varsayarsak; kısa bir örneklendirme ne kadar faiz ödeyeceğinizi netleştirecektir. Şayet bu uygulama vasıtasıyla 10 bin TL kredi çekmişseniz ve 24 ay vade seçeneğini tercih etmişseniz; geri ödeyeceğiniz toplam kredi tutarı; 13.537,93 TL’dir. Aylık taksit ödemeleriniz ise 564,08 TL olarak gerçekleşecektir. Buna ek olarak sigorta masrafı olarak da 238,37 TL ödeme yaparsınız.

ETİKERLER
BENZER İÇERİKLER
Yorum Yap