Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, class 'Kripto_Para_Bilgileri' does not have a method 'kripto_plugin_init' in /home/enuygun1/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, class 'Doviz_Borsa_Bilgileri' does not have a method 'doviz_plugin_init' in /home/enuygun1/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286
Burgan Bank ATM'den Günlük Para Çekme Limiti Nedir? | En Uygun Kredi Veren Bankalar
Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, class 'simple_finance_calculator' does not have a method 'add_stylesheet' in /home/enuygun1/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286

Altın

534.7770

% 0.000

Dolar

8.4613

% 0.232

Euro

10.0279

% 0.869

Sterlin

11.0973

% 1.068

Frang

9.3590

% 0.996

Yen

8.1645

% 1.070

Dinar

27.5419

% 0.358

Riyal

2.2560

% 0.231

Burgan Bank ATM’den Günlük Para Çekme Limiti Nedir?

İsmi diğer bankalar kadar duyulmamış olsa da Türkiye’deki geçmişi çok eskilere dayanmaktadır. Türkiye’nin ilk 20 bankasına adını yazdırmayı başaran Burgan Bank’ın bu başarısındaki en büyük etken, zamanla holdingleşmeye ve tekelleşmeye gitmesiyle bünyesine yeni değişiklikler getirmesidir. Aslında Burgan Bank 1989 yılında Tekfen tarafından kurulmuştur fakat 2012 yılında isim değiştirerek bu ismi almıştır. Yani Burgan Bank ismiyle…


Burgan Bank ATM’den Günlük Para Çekme Limiti Nedir?

İsmi diğer bankalar kadar duyulmamış olsa da Türkiye’deki geçmişi çok eskilere dayanmaktadır. Türkiye’nin ilk 20 bankasına adını yazdırmayı başaran Burgan Bank’ın bu başarısındaki en büyük etken, zamanla holdingleşmeye ve tekelleşmeye gitmesiyle bünyesine yeni değişiklikler getirmesidir.

Aslında Burgan Bank 1989 yılında Tekfen tarafından kurulmuştur fakat 2012 yılında isim değiştirerek bu ismi almıştır. Yani Burgan Bank ismiyle çalışmalarına 2012 yılında başlamıştır. 1989 yılında Tekfen tarafından kurulmasının ardından 2008 yılında Euro Bank’ı da bünyesine katarak Euro Bank Tekfen ismini almıştır. Ve bir süre bu isimle hizmet vermeye devam etmiştir. Daha sonra Kuveyt merkezli Burgan Bank’ın satın almasıyla ismini tamamen değiştirmiştir.

Burgan Bank ATM’den Günlük Para Çekme Limiti Nedir?

Şubelerde sıra beklemek yerine mobil bankacılık veya ATM’leri kullanmak hayatı daha kolaylaştırmış durumda. Ayrıca nakit paraya ihtiyaç duyulduğu zamanlarda müşterilerin imdadına ATM’ler koşmaktadır.

Burgan Bank’ın son belirlenen günlük para çekme limiti 1000 TL’dir. Bu rakam her sene değişiklik gösterebilmektedir. Ayrıca müşteriler dilerlerse 23.59’dan önce tükettikleri limitlerini 00.00’dan sonra yeniden kullanabilmektedirler. Bu miktardan daha fazla para çekmek isterseniz Burgan Bank şubelerine gitmeniz yeterli.

ATM kelimesi “Automatic Teller Machine” İngilizce terimlerinden gelmektedir. Yani Türkçe karşılığı otomatik vezne makinesi. ATM’lerden para yatırma, para çekme, fatura ödeme, kredi kartı borcu ödeme, para gönderme gibi işlemleri rahatlıkla zamandan tasarruf ederek gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca havale ve EFT işlemlerinizi ve döviz işlemlerinizi de şubeye gitmeye gerek kalmadan ATM’lerden yapabilirsiniz.

Ayrıca bankalar hem kendi iş kapasitelerini genişletmek hem de müşterilerine kolaylık sağlamak amacıyla Ortak ATM platformunu hayata geçirmişlerdir. Ortak ATM platformu kapsamında; diğer bankalara ait ATM’lerden kendi banka kartınız ile para çekebilirsiniz. Bunun karşılığında ek ücret ödemeniz gerekecektir. Bu ücret bankadan bankaya değişiklik göstermektedir.

Ayrıca ATM’ler hakkındaki ilginç bilgiye göre dünya genelinde 3 milyondan fazla ATM olduğu düşünülüyor. ATM’ler teknolojinin gelişmesiyle birçok yeniliği bünyelerine katmıştır. Bunlardan başlıcaları; kare kod, kartsız işlem hizmetleri, avuç içi okuma ve göz okuma olarak sıralayabiliriz.

ETİKERLER
BENZER İÇERİKLER
Yorum Yap