Altın

284.0700

% 0.000

Dolar

5.9291

% 0.297

Euro

6.5714

% 0.014

Sterlin

7.6979

% 0.101

Frang

6.0305

% 0.195

Yen

5.4071

% 0.258

Dinar

19.4169

% 0.292

Riyal

1.5805

% 0.298

Anadolubank ATM’den Günlük Para Çekme Limiti Nedir?

Tüketiciler nakit işlemlerinin birçoğunu bankalar aracılığı ile gerçekleştirmektedir. Ayrıca banka kartınızı da kullanarak ödemelerinizi POS cihazlarıyla yapabilirsiniz. Pos cihazından yapacağınız harcamalar da nakit ödemeleriniz gibi herhangi bir kesinti olmaksızın alışverişleriniz de kullanabilirsiniz. Anadolubank atm’den para çekme işlemini 7 gün 24 saat gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca para yatırma ve para çekme işlemlerini de yapabilirsiniz. Anadolubank, günümüzde Türk bankacılık…


Anadolubank ATM’den Günlük Para Çekme Limiti Nedir?

Tüketiciler nakit işlemlerinin birçoğunu bankalar aracılığı ile gerçekleştirmektedir. Ayrıca banka kartınızı da kullanarak ödemelerinizi POS cihazlarıyla yapabilirsiniz. Pos cihazından yapacağınız harcamalar da nakit ödemeleriniz gibi herhangi bir kesinti olmaksızın alışverişleriniz de kullanabilirsiniz. Anadolubank atm’den para çekme işlemini 7 gün 24 saat gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca para yatırma ve para çekme işlemlerini de yapabilirsiniz. Anadolubank, günümüzde Türk bankacılık sektöründe saygın kurumlar arasında yer alıyor. Müşteri odaklı yaklaşımı ve yenilikçi uygulamaları örnek olmaktadır.

Anadolubank atm para çekme limiti 1.500 TL olarak belirlenmiştir. Bu banka atm’sinden çekilebilecek günlük maksimum tutar olarak belirlenmiştir. Bu tutarı aşmanız halinde bankanız tarafından komisyon ücreti alınmaktadır. Komisyon ücreti ödememek için limit aşımı yapmamaya özen göstermeniz gerekmektedir. Anadolu bank hesap kartı ya da kredi kartınız ile bu işlemi kolaylıkla yapabilirsiniz. Banka kendi özel müşterilerine göre çekim limitinde esneklik sağlayabilmektedir.

Para Yatırma Limiti Nedir?

Anadolubank atm’lerinden günlük para yatırma limiti 19.990 tl’dir. Kredi kartı ya da vadesiz mevduat ödemeleri gibi işlemleri yapabilirsiniz.Para yatırma limitinizi artırmak için bankanız ile iletişime geçebilirsiniz. Anadolubank para çekme limitini artırmak için müşteri hizmetleriyle banka çalışma saatleri içerisinde iletişime geçebilirsiniz. Eğer emekli maaşınızı bu bankadan alıyorsanız, herhangi bir limit bulunmadığını belirtmek isterim. ATM üzerinden Anadolubank karekod ile para çekme işlemlerini de gerçekleştirebilirsiniz.

Para yatırma işlemini gerçekleştirmek için Anadolubank banka kartınızla herhangi bir atm üzerinden giriş yaparak işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Anadolu bank havale ve EFT ücreti 4 tl olarak belirtilmiştir. Farklı bankaya ait kartınız ile ödeme işlemi yapacağınız zaman da 4 tl ücret alınmaktadır. Gün içerisinde en az 10 tl ve üzerinde para yatırma işlemlerini yapabilirsiniz. Anadolubank müşterisiyseniz internet bankacılığını kullanarak para transferleri gibi birçok finansal işlemleri kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

ETİKERLER
BENZER İÇERİKLER
Yorum Yap