Altın

286.9490

% 0.000

Dolar

5.9364

% 0.123

Euro

6.5773

% 0.091

Sterlin

7.6664

% -0.410

Frang

6.0283

% -0.036

Yen

5.4131

% 0.108

Dinar

19.4449

% 0.144

Riyal

1.5822

% 0.101

Anadolu Bank Altın Hesabı Özellikleri 2020

Anadolu Bank Altın Hesabı Açma ve Avantajları 2020 Anadolu Bankasında altın birikimi yapmak istiyorsanız vadesiz altın hesabını açmalısınız. Altın birikimi yaparken ekstra kazanç sağlamak istiyorsanız vadeli altın hesabı açabilirsiniz. Vadeli altın ve vadesiz altın hesabınızın yanında yarının altın hesabı ile geleceğinize şimdiden birikim yapabilirsiniz. Eğer Anadolu Bankasında altın hesabınız bulunuyorsa hesaplarınızın yanında ekstra avantajlar yararlanabilirsiniz….


Anadolu Bank Altın Hesabı Özellikleri 2020

Anadolu Bank Altın Hesabı Açma ve Avantajları 2020

Anadolu Bankasında altın birikimi yapmak istiyorsanız vadesiz altın hesabını açmalısınız. Altın birikimi yaparken ekstra kazanç sağlamak istiyorsanız vadeli altın hesabı açabilirsiniz. Vadeli altın ve vadesiz altın hesabınızın yanında yarının altın hesabı ile geleceğinize şimdiden birikim yapabilirsiniz. Eğer Anadolu Bankasında altın hesabınız bulunuyorsa hesaplarınızın yanında ekstra avantajlar yararlanabilirsiniz. Adınıza düzenlenen hediye altın çekinizle sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Bu avantajları detaylı bir şekilde yazımızda inceleyebilirsiniz. Anadolu Bankasında altın hesabı açmak için bütün bilgileri bu yazımızda bulabilirsiniz.

 

Anadolu Bank Vadeli Altın Hesabı Açma 2020

 

Anadolu Bankasında altın birikiminizden daha fazla kazanmak istiyorsanız vadeli altın hesabı açabilirsiniz. Anadolu Bankası vadeli altın hesabınızı şubeler aracılığı ile açabilirsiniz. Nüfus cüzdanınız ve ikametgâh kâğıdınız ile Anadolu Bankası şubelerine gitmelisiniz. Anadolu Bankası müşteri temsilciniz ile sağlıklı bir şekilde vadeli altın hesabınızı oluşturabilirsiniz. Vade sürenizi, vadenize uygulanacak faiz oranlarını seçebilirsiniz. Seçtiğiniz bilgilere göre vade sonunda altın kazancınızı belirleyebilirsiniz. Anadolu Bankası vadeli altın hesabınızı minimum 10 gram altından başlayarak oluşturabilirsiniz. Vade süreleri ise 30 günlük ve 240 gün arası boyunca oluşmaktadır. Belirlediğiniz vade süresine ve altın ödeminize dikkat etmelisiniz. Altın ödeminizi belirlediğiniz tarihten en fazla 30 gün geç ödeyebilirsiniz. Geç ödeme yaptığınızda vadeli altın hesabınız kapatılır. Anadolu Bankası vadeli altın hesabınızda bulunan altınlar herhangi vadesiz altın hesabına transfer edilir. Belirlediğiniz vade süresi boyunca altınlarınızı çekemezsiniz.

 

Anadolu Bank Vadesiz Altın Hesabı Açma 2020

 

Anadolu Bankası vadesiz altın hesabınızı şubelerden, internet üzerinden, mobil uygulamadan ve çağrı merkezi üzerinden açabilirsiniz. Vadesiz altın hesabınızı minimum 1 gramdan başlayarak açabilirsiniz. Anadolu Bankası vadesiz altın hesabınızda altın birikimi yaparken aynı zamanda altın alıp satabilirsiniz. Anadolu Bankasında vadeli altın veya yarının altın hesabı açacaksanız mutlaka vadesiz altın hesabı açmalısınız. Vadesiz altın hesabınızda bulunan altınları altın hediye çekiniz ile sevdiklerine hediye edebilirsiniz.

 

Anadolu Bankası Yarının Altın Hesabı Açma 2020

 

Anadolu Bankası yarının altın hesabınızı şubelerden, internet üzerinden ve mobil uygulamadan açabilirsiniz. Anadolu Bankasında vadesiz altın hesabı açmadan yarının altın hesabını açamazsınız. Genel olarak vadesiz altın hesabınıza benzese de bazı farklılıklar vardır. Belirlediğiniz süre boyunca geleceğiniz için altın birikimi yapabilirsiniz. Bu altın birikimini sadece TL üzerinden yapabilirsiniz. Her ay belirli TL karşılığında altın alıp, altın birikimi yapabilirsiniz. Belirlediğiniz TL tutarlarına karşılık gelen gram altını alabilirsiniz. Bu hesap içerisinde altın alıp satamazsınız. Ayrıca yarının altın hesabına herhangi bir faiz uygulanmaz. Yarının altın hesabınızı açmak için mutlaka banka veya kredi kartınızı doğru girmelisiniz. Yarının altın hesabınıza her ay düzenli olarak ödeme yapmalısınız. Ödeme günlerini takip edemiyorsanız altın alma talimatı verebilirsiniz. Böylelikle sizin yerinize belirlediğiniz tarihte altın alımı yapılabilir. Yarının altın hesabınıza 3 aydan fazla ödemenizi yapmazsanız hesabınız kapatılacaktır. Hesabınızın içerisinde bulunan altınları çekebilir veya vadesiz altın hesabınıza transfer edebilirsiniz.

Anadolu Bank Altın Hediye Çeki 2020

Yeni doğan bebeklere, evlenen veya nişanlanan çiftlere, doğum günlerinde ve altın günlerinde altın hediye çeki verebilirsiniz. Altın hediye çekine sahip olmak istiyorsanız Anadolu Bankasından altın hesabı açmalısınız. Altın hesabı açarken ‘Anadolu Bank Altın Hediye Çeki İstiyorum’ diye belirtmelisiniz. İstediğiniz anda şubelere giderek altın hediye çekinizi oluşturabilirsiniz. Altın hediye çekinizi gram, çeyrek veya tam altın şekilde düzenleyebilirsiniz. Altın hediye çekinizi alırken kime hediye ediyorsanız onun adını ve soyadını doğru vermelisiniz. Hediye ettiğiniz kişi nüfuz cüzdanı ile Anadolu Bank şubelerine giderek çeki tahsil edebilir. Böylelikle çalınma ve kaybolma riskinden kurtulmuş olursunuz.

ETİKERLER
BENZER İÇERİKLER
Yorum Yap