Altın

282.7430

% 0.000

Dolar

5.9252

% 0.443

Euro

6.5963

% 0.444

Sterlin

7.7465

% 0.383

Frang

6.0295

% 0.479

Yen

5.3960

% 0.362

Dinar

19.4078

% 0.408

Riyal

1.5797

% 0.438

Alternatif Bank Altın Hesabı Özellikleri 2020

A Bank Altın Hesabı Özellikleri 2020 A Bank Altın Hesabı Açma 2020 Birikimlerinizi altın olarak değerlendirmek istiyorsanız Alternatif Bank altın hesaplarını tercih edebilirsiniz. Alternatif Bankasına ait vadeli ve vadesiz olmak üzere altın hesabı açabilirsiniz. Alternatif Bankası altın hesaplarının yanında avantajlı altın uygulamalarından yararlanabilirsiniz. Belirli altın günleri ile eski altınlarınızı işe yaratabilirsiniz. Altın hesapları nasıl açacağınız…


Alternatif Bank Altın Hesabı Özellikleri 2020

A Bank Altın Hesabı Özellikleri 2020

A Bank Altın Hesabı Açma 2020

Birikimlerinizi altın olarak değerlendirmek istiyorsanız Alternatif Bank altın hesaplarını tercih edebilirsiniz. Alternatif Bankasına ait vadeli ve vadesiz olmak üzere altın hesabı açabilirsiniz. Alternatif Bankası altın hesaplarının yanında avantajlı altın uygulamalarından yararlanabilirsiniz. Belirli altın günleri ile eski altınlarınızı işe yaratabilirsiniz. Altın hesapları nasıl açacağınız detaylı bilgilere bu yazımızda ulaşabilirsiniz.

 

Alternatif Bankası Vadeli Altın Hesabı 2020

 

Alternatif Bankası vadeli altın hesabınızı sadece şubeler aracılığı ile açabilirsiniz. Size en yakın Alternatif Bankası şubelerini mobil uygulama üzerinden ve internet adresinden öğrenebilirsiniz. Size en yakın Alternatif Bankası şubelerine giderken bazı gerekli belgeleri yanınıza almalısınız. T.C. vatandaşı iseniz nüfus cüzdanınızı, adınıza düzenlenmiş bir faturayı ve ikametgâh belgenizi yanınıza almalısınız. T.C. vatandaşı değilseniz yanınıza pasaportunuzu da almalısınız. Alternatif Bankası müşterisi iseniz vadeli altın hesabı açarken hesap işletim ücreti ödemezsiniz. Müşterisi değilseniz belirli hesap işletim ücreti ödemelisiniz. Alternatif Bankası vade sürenizi ve vadenize uygulanacak faiz oranlarını şubelerden belirlemelisiniz. Vadeli altın hesabı açabilmek için en az 10 gram ve katları olacak şekilde altın yatırımı yapmalısınız. Vadeli altın hesabınızı 1 aydan 5 yıla kadar açabilirsiniz. Geniş vade süresi seçeneği ile altın birikimi yapabilirsiniz. Belirlediğiniz vade süresine uymalısınız. Vade süresinizin yanında ödeyeceğiniz altın miktarına da uymalısınız. Altın ödeme işleminiz için alternatif banka kartınızdan otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz. Vade süreniz dolmadan vadeli altın hesabınızdan altın alamazsınız. Alternatif Bankasında vade altın hesabınızı bozarsanız bir daha vadeli altın hesabı açamazsınız. Alternatif mobil uygulamasından ve internet adresinden kolayca vadeli hesabınızı takip edebilirsiniz. Vadeli Altın hesabı ile ilgili daha detaylı bilgileri Alternatif Bankasından ulaşabilirsiniz.

 

Alternatif Bankası Vadesiz Altın Hesabı Açma 2020

 

Alternatif Bankası kullanıcısı değilseniz sadece Türkiye Finans şubeleri aracılığı ile hesap açabilirsiniz. Alternatif Bankası kullanıcısı iseniz şubelerden ve internet üzerinden anında hesap açabilirsiniz. Vadesiz altın hesabınızda kaybolma riski olmadan kolayca altın birikimi yapabilirsiniz. Altın birikiminizi yaparken bir yandan da altın alıp satabilirsiniz. Altın alım satım işlemlerinizi mobil uygulamadan ve Alternatif Bank resmi internet adresi üzerinden yapabilirsiniz. Bu işleminizi günün herhangi bir saatinde yapabilirsiniz. Alternatif Bankası vadesiz altın hesabınız içerisinde 1 gram altından başlayarak alım satımı yapabilirsiniz. Altın alım satım işlemlerinizi TL cinsinden yapabilirsiniz. Altın alım satım işlemlerinizi Alternatif Bankası banka veya kredi kartınızla gerçekleştirebilirsiniz. En fazla 200.000 TL’ ye kadar altın alıp satabilirsiniz. Vadesiz altın hesabınızdaki altın birikimlerinizi ve altın hareket işlemlerinizi mobil uygulamadan görebilirsiniz. Altın alım satımı sırasında belli bir komisyon veya düşük gramaj sorunları ile karşılaşmazsınız. Alternatif Bank vadesiz altın hesabınız içerisinde altın biriktirme talimatı verebilirsiniz. Düzenli altın biriktirme talimatını mobil uygulamadan, internet bankacılığından ve ATM üzerinden yapabilirsiniz. Bahsettiğimiz banka hizmetlerinden birini seçerek talimata banka kartınızı girmelisiniz. Banka tarafından belirlediğiniz tutarda altın alımı yapılacaktır. Düzenli altın biriktirme talimatınızı en az 100 TL olarak verebilirsiniz.

 

Alternatif Bankası Altın Günleri 2020

 

Yastık altında sakladığınız eski altınlarınızı ya da eski ziynet eşyalarınızı işe yaratabilirsiniz. Bu gibi altın eşyalarınızı belirli altın günlerinde Alternatif şubelerine getirmelisiniz. Belirli altın günlerinden yararlanabilmek için mutlaka vadesiz altın hesabı açmalısınız. Eski altınlarınız incelenerek karşılığı olan gram altına çevirtebilirsiniz. Çevrilen gram altınlarınız vadesiz altın hesabınıza aktarılarak kolayca birikim yapabilirsiniz. Alternatif Bank şubelerinde düzenli olarak altın günlerini belirlenir. Belirlenen altın günlerini resmi internet adresinden veya çağrı merkezi üzerinden öğrenebilirsiniz. SMS yoluyla altın günlerinden haberdar olabilirsiniz. Bunun için vadesiz altın hesabı açarken ‘Altın Günlerinden Haberdar Olmak İstiyorum’ seçeneğini seçmelisiniz.

 

ETİKERLER
BENZER İÇERİKLER
Yorum Yap