Altın

280.2170

% -0.003

Dolar

5.8558

% 0.368

Euro

6.5290

% 0.458

Sterlin

7.7292

% -0.778

Frang

5.9441

% 0.426

Yen

5.3307

% 0.220

Dinar

19.1909

% 0.373

Riyal

1.5613

% 0.366

Albaraka Türk Altın Hesabı Özellikleri 2020

Albaraka Türk Altın Hesabı Avantajları 2020 Albaraka Türk Altın Hesabı Açma 2020 Altınlarınızı güvende biriktirmek veya altınlarınızı biriktirirken daha fazla kazanmak isteyebilirsiniz. Bu isteğinizi gerçekleştirmek için Albaraka Türk Bankasından vadeli altın veya vadesiz altın hesabı açabilirsiniz. Altın kurlarını takip etmek veya uygun fiyata istediğiniz miktarda altın almak isteyebilirsiniz. Ama gün içerisinde işinizden veya okulunuzdan zaman…


Albaraka Türk Altın Hesabı Özellikleri 2020

Albaraka Türk Altın Hesabı Avantajları 2020

Albaraka Türk Altın Hesabı Açma 2020

Altınlarınızı güvende biriktirmek veya altınlarınızı biriktirirken daha fazla kazanmak isteyebilirsiniz. Bu isteğinizi gerçekleştirmek için Albaraka Türk Bankasından vadeli altın veya vadesiz altın hesabı açabilirsiniz. Altın kurlarını takip etmek veya uygun fiyata istediğiniz miktarda altın almak isteyebilirsiniz. Ama gün içerisinde işinizden veya okulunuzdan zaman bulamayarak doğru zamanı kaçırabilirsiniz. Doğru zamanı kaçırmamak için Albaraka Türk Bankası altın biriktirme hesabı oluşturabilirsiniz. Bunların yanında banka tarafından belirlenen ‘Altın Toplama Günlerine’ katılabilirsiniz. Merak ettiğiniz ne varsa ‘Albaraka Türk Bankası Altın Hesabı Özellikleri 2020’ adlı bu yazımızda bulabilirsiniz.

 

Albaraka Türk Bankası Vadeli Altın Hesabı Özellikleri 2020

 

Albaraka Türk Bankası vadeli altın hesabınızı sadece şubeler aracılığı ile açabilirsiniz. Vadeli altın hesabı açılırken banka müşterisi olup olmamanıza bakılmaz. Kimlik numaranız ve adınıza düzenlenmiş herhangi bir fatura ile vadeli altın hesabı oluşturabilirsiniz. Vadeli altın hesabınızı 30 gün, 60 gün ve 90 gün vade süresince açabilirsiniz. Albaraka Türk Bankası vadeli altın hesabınıza belirli vade günlerinde altın yatırmalısınız. Vade sürenize göre ilk başta yatıracağınız altın miktarı değişiklik göstermektedir. 30 gün vade ile altın yatıracaksanız ilk başta 100 gram altın yatırmalısınız. 30 günden fazla vade süresi seçecekseniz 150 gram altından başlayarak vadeli altın hesabı açabilirsiniz. Seçtiğiniz vade süresince altın birikiminize ek faiz uygulanmaktadır. Albaraka Türk Bankası vadeli altın hesabınızda 3 ay üst üste altın yatırmazsanız hesabınız kapatılacaktır. Albaraka Türk Bankası vadesiz altın kullanıcısı iseniz birikiminiz o hesaba transfer edilecektir. Vadesiz altın hesabınız bulunmuyorsa herhangi Albaraka Türk Bankası şubesinden birikiminizi almalısınız.

 

Albaraka Türk Bankası Vadesiz Altın Hesabı Açma ve Özellikleri 2020

 

Albaraka Türk Bankası vadesiz altın hesabınızı internet üzerinden ve mobil uygulamadan açabilirsiniz. Hesabınızı açarken banka müşterisi olup olmamanıza bakılmaz. Vadesiz altın hesabınızı açarken hesap açma ücreti ödemezsiniz. Albaraka Türk altın biriktirme hesabı açmadan önce vadesiz altın hesabı açmalısınız. Vadesiz altın hesabınızı 1 gram altın ve katları olacak şekilde oluşturabilirsiniz. İnternet üzerinden ve mobil uygulamadan vadesiz altın hesabı adı altında altın alıp satabilirsiniz. Vadesiz altın hesabınızı istediğiniz süre boyunca Albaraka Türk Bankasında açık tutabilirsiniz. Vadesiz altın hesabınızda sadece altın birikimi de yapabilirsiniz. İstediğiniz zaman vadesiz altın hesabınızı vadeli altın hesabınıza çevirebilirsiniz. Hesaplarınız arasında çevirme işleminizi sadece 1 kere değiştirebilirsiniz. Albaraka Türk vadesiz altın hesabınızda bulunan altınları diğer altın hesaplarınıza havale yapabilirsiniz.

 

Albaraka Türk Bankası Altın Biriktirme Hesabı 2020

 

Albaraka Türk Bankası altın biriktirme hesabı bir nevi altın biriktirme talimatıdır. Altın Biriktirme Hesabı oluşturmadan önce Albaraka Türk vadesiz altın hesabı oluşturmalısınız. Altın Biriktirme hesabınızı şubelerden, internetten, mobil uygulamadan ve çağrı merkezinden oluşturabilirsiniz. 1 gramdan başlayarak altın biriktirme hesabı oluşturabilirsiniz. Altın biriktirme hesabınız banka tarafından belirlenen günlerde sizin yerinize altın almaktadır. Altın alım satımı için belirlenen günleri resmi internet adresinden ve mobil uygulamadan öğrenebilirsiniz.

 

 

Albaraka Türk Bankası Altın Toplama Günleri 2020

 

Altın için açılan birikim hesapların yanında altın toplama günleri düzenlenmektedir. Albaraka Türk Bankası altın toplama günlerinin resmi internet adresinde bulabilirsiniz.

Size en yakın Albaraka Türk şubesine giderek eski altınlarınızı altın toplama günlerine getirebilirsiniz. Altınlarınızı satamazsınız. Sadece karşılığı olan gram altına ve çeyrek altına çevirebilirsiniz. Getirdiğiniz altın kolye, altın bilezik ya da altın küpeleriniz 24 ayar altına çevrilerek altın hesabınıza aktarabilirsiniz. Çevirdiğiniz altınlarınız Albaraka Türk Bankası vadesiz altın hesabınıza yatırılacaktır. Her ayın ilk iş gününde güncel altın toplama yapılan şubeleri ve güncel günleri sitede bulabilirsiniz.

ETİKERLER
BENZER İÇERİKLER
Yorum Yap