Altın

279.2630

% 0.001

Dolar

5.8558

% 0.368

Euro

6.5290

% 0.458

Sterlin

7.7292

% -0.778

Frang

5.9441

% 0.426

Yen

5.3307

% 0.220

Dinar

19.1909

% 0.373

Riyal

1.5613

% 0.366

AKTİFBANK MÜŞTERİ HİZMETLERİNE DİREK BAĞLANMA

AKTİFBANK Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma Aktifbank’ ın bankacılık sektörü ile aramıza katılması 1999 yılında Çalık Holding tarafından olmuştur. Bankacılık sektörüne çok farklı bakış açısı getirmiştir. Passolig kartlarının da temel alındığı ve bağlı olduğu banka olarak bilinmektedir. Bu sayede Aktifbank müşteri hizmetleri telefon numarasına 7/24 ulaştığınız zaman Passolig ile alakalı problem, soru, istek ve şikayetlerinizi de…


AKTİFBANK MÜŞTERİ HİZMETLERİNE DİREK BAĞLANMA

AKTİFBANK Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Aktifbank’ ın bankacılık sektörü ile aramıza katılması 1999 yılında Çalık Holding tarafından olmuştur. Bankacılık sektörüne çok farklı bakış açısı getirmiştir. Passolig kartlarının da temel alındığı ve bağlı olduğu banka olarak bilinmektedir. Bu sayede Aktifbank müşteri hizmetleri telefon numarasına 7/24 ulaştığınız zaman Passolig ile alakalı problem, soru, istek ve şikayetlerinizi de yöneltebilirsiniz.

 

Aktif Bank şubesi olmayan bir bankadır. PTT kurumu ile anlaşması bulunmaktadır. Buna PTT Bank’ ın da etkisi bulunmaktadır. Bu sayede de şubesiz bankalar kategorisinde olabildiğince hızlı bir şekilde ilerleme kaydetmiştir. Aktifbank müşteri hizmetleri oluşturarak şubesiz olmasının bir takım zorluklarını müşteri hizmetleri ile çözümlemeye çalışmaktadır. Bu sayede de müşteri hizmetleri ile yapılabilecek bütün finansal işlemleri Aktifbank müşteri hizmetleri ile çözümlemenizi de sağlayabilmektedir. Aktifbank Müşteri hizmetlerine direkt bağlanma konulu yazımızda sizlere Aktifbank ile ve Aktif bank müşteri hizmetleri ile alakalı çeşitli bilgiler vermeye çalıştık. Bu sayede sizler de Aktif bank müşterisiyseniz ya da Aktifbank müşterisi olmaya çalışıyorsanız kolay bir şekilde yapmanız gereken adımları buradan bulabilirsiniz. Bankacılık sektörüne şubesiz banka olarak yeni bir bakış açısı getiren bu bankanın sayesinde müşteri hizmetlerine bağlanmada hız ve direkt bağlanma konusunda da yenilik getirmesi beklenmektedir. Şimdilik uzun süren müşteri hizmetlerine bağlanmanın çeşitli yöntemler ile kısa yoldan müşteri hizmetleri personeline ulaşma adımlarına dahil olabilirsiniz. Bankacılık sektöründe yapılan değişikler güncellenene kadar bu yöntem ile uzun süren müşteri hizmetleri ana menüsünü dinlemek zorunda değilsiniz.

Aktifbank Müşteri Hizmetlerine Kısa Yoldan Bağlanma

Aktifbank müşteri hizmetleri telefon numarası 0850 724 30 50 ve 444 30 50’dir. Bu telefon numaralarından 0850 li numara ücretli olan hattı 444 lü numara ise ücretsiz olarak bağlanabileceğiniz hattı temsil etmektedir. İki telefon hattı arasında hiçbir şekilde farklılık bulunmamaktadır. Sadece ücret yönünden fark vardır. Ücretli olan telefon hattında işlemler biraz daha hızlı ilerlemektedir. Fakat bu yazımızda yer alan yöntemler sayesinde ücretsiz hat üzerinden bağlanarak onu da hızlı bir hale getirebilmeniz mümkündür. Müşteri hizmetlerine kısa yoldan bağlanma konusunda ekstra telefon ücreti ödemenize gerek bulunmamaktadır. Hızlı bankacılık ve pratikliğe dair işlemlerinizi sizler de kolay yoldan gerçekleştirebilirsiniz.

Aktifbank Müşteri Hizmetlerine Hızlı Bağlanma

Müşteri hizmetleri direkt bağlanma konusundaki bilgileri aşağıda bulabilirsiniz. Bu sayede Aktifbank müşteri hizmetlerine hızlı bağlanabilir ve finansal işlemlerinizi acil olarak çözümleyebilirsiniz.

 

Aktifbank müşteri hizmetlerine direkt bağlanmak amacıyla öncelikli olarak ister 0850 li isterseniz de 444 lü telefon numarasını aramanız gerekmektedir. iki kanal da aynı olduğu için aynı yere bağlanma sağlanacaktır. Telefon bankacılığına dair numarayı çevirdiğiniz zaman direkt olarak karşınıza çağrı merkezi çıkacaktır. Bu çağrı merkezinde telefon numaranız kayıtlı ise size isminiz ile hitap edilecek ve ana menüyü sayılmaya başlayacaktır. Ana menüyü uzun uzadıya dinlemek size vakit kaybettirir. Bu nedenle de aşağıda bu ana menü tuşları bilgisine yer verilmiştir.

 

1 numara, şifre işlemleri içindir.

2 numara Aktifbank kredi işlemleriniz içindir.

3 numara, bankacılık işlemlerinin tamamını kapsamaktadır.

4 numara Aktifbank’ ın bayi destek hattını oluşturmaktadır.

5 numara, Aktifbank kampanyaları ve fırsatlarını dinlemek içindir.

9 numara, Aktifbank menüsünü İngilizce olarak dinlemek ve finansal işlemlerinize dair müşteri hizmetleri ile İngilizce görüşme başlatmak içindir.

 

Yukarıda yer alan ana menü tuşlarından işleminiz hakkında olanı tuşladığınız zaman direkt olarak ilgili konu ile alakalı müşteri hizmetleri personeline görüşmek amacı ile bağlanacaksınız. Burada amaç ana menüyü uzun olarak dinleyip zaman kaybı yaşamamak ve müşteri hizmetleri bekleme sırasını uzatmamaktır. Bankacılık işlemlerinde zaman değerliyken Aktifbank’ ta zaman daha da fazla değerlidir. Çünkü şubesi olmayan bir banka olduğu için telefon bankacılığı işlemlerine iki kat daha fazla önem vermektedir.

ETİKERLER
BENZER İÇERİKLER
Yorum Yap