Altın

282.4640

% 0.034

Dolar

5.9115

% -0.231

Euro

6.5704

% -0.390

Sterlin

7.6902

% -0.727

Frang

6.0187

% -0.178

Yen

5.3933

% -0.052

Dinar

19.3603

% -0.244

Riyal

1.5759

% -0.240

Aktif Bank İhtiyaç Kredisi

Ülkemizde geniş müşteri kitlesi bulunan ve kredi hizmeti veren bankalardan birisi de Aktif Bank’tır. Çalık Holding bünyesinde hizmet veren Aktif Bank’ın sayılı şubesi bulunmaktadır. Genel olarak PTT üzerinden hizmetini sunan bu banka, N Kolay Kredi adresi üzerinden de internet bankacılık hizmetlerine devam etmektedir. Acil kredi lazım diyen birçok kişi Aktif Bank İhtiyaç Kredisi, alabilir. Aktif…


Aktif Bank İhtiyaç Kredisi

Ülkemizde geniş müşteri kitlesi bulunan ve kredi hizmeti veren bankalardan birisi de Aktif Bank’tır. Çalık Holding bünyesinde hizmet veren Aktif Bank’ın sayılı şubesi bulunmaktadır. Genel olarak PTT üzerinden hizmetini sunan bu banka, N Kolay Kredi adresi üzerinden de internet bankacılık hizmetlerine devam etmektedir. Acil kredi lazım diyen birçok kişi Aktif Bank İhtiyaç Kredisi, alabilir. Aktif Bank sunmuş olduğu uygun faiz oranları ile ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Aktif Bank İhtiyaç Kredisi Başvuru

Aktif Bank kredi başvurusu yapmak için en başta N Kolay Kredi adresini ziyaret ederek, giriş yapmanız gerekiyor. Daha sonra Hemen Başvur butonuna tıklayarak başvuru formuna erişebilirsiniz. Kredi başvurusu yapacak kişinin T.C kimlik numarasını, cep telefonunu ve diğer bilgilerini eksiksiz girilmesi gerekiyor. Sonrasında birkaç sözleşme okunmalı ve onaylamanız gerekmektedir. Gerekli olanlar tamamlandıktan sonra başvurusu onaylanan ayrıca öncede Aktifbank banka kartı ya da Passolig kartı bulunan kişilerin Aktif Bank İhtiyaç Kredisi hemen hesabına geçer.

Aktif Bank müşterisi değilseniz, yine aynı şekilde N Kolay Kredi sitesine girerek, başvuru prosedürlerini tamamlamalısınız. Gerekli bilgileri girdikten sonra, kredinin yatması ve paranın harcanabilmesi için N Kolay Banka Kartı tüketici adresine kurye ile gönderilecektir. Kurye kartı size teslim ettiğinde bildirim yaptıktan sonra Aktif Bank İhtiyaç Kredisi hemen hesabınıza geçer.

Aktif Bank İhtiyaç Kredisi Şartları

Diğer bankalara nazaran çok daha kolay bir şekilde kredi veren Aktif Bank’tan kredi alabilmek için birtakım şartları yerine getirmeniz gerekmektedir. Bu şartlar;

  • 18 yaşından büyük olmak,
  • T.C. vatandaşı olmak,
  • Kara listede bulunmamak,
  • En az 1 yıl SGK primi yatırmış olmak,
  • Bireyin en az 3 aydır aktif şekilde SGK’lı olması gerekmekte ve mutlaka düzenli bir gelire sahip olmalıdır.

Aktif Bank İhtiyaç Kredisi Hesaplama

Aktif Bank çoğu zaman kredi notu düşük ve diğer bankaların kredi vermediği kişiler tarafından tercih edilmektedir. Bu nedenle tahsis ettiği kredide riski üstelenen bankanın faiz oranları da yüksektir. Örnek vermek gerekirse;

  • Aktif Bank ihtiyaç kredisi %2,29 faiz oranıyla verilmiş ise, yıllık maliyeti 12 ay vade için %39,8017 olarak hesaplanır.

Aktif Bank Gelir Vergisiz İhtiyaç Kredisi

Gelir belgeniz yoksa, düzenli bir maaşınız bulunmadığı taktirde de Aktif Bank İhtiyaç Kredisi alabilirsiniz. Yukarıda belirtilen şartların yanı sıra verilen bu kredi, kimi zaman kefil yolu ile kimi zaman da ipotek yolu ile verilmektedir.

Aktif Bank İhtiyaç Kredisi Düşük Kredi Notu

Eğer kredi siciliniz temiz ise ve aylık düzenli bir geliriniz olduğu taktirde kredi notunuz düşük ise pek çok banka kredi vermemektedir. Fakat kredi talebini Aktif Bank üzerinden yaptığınızda mutlaka kredi alabilirsiniz. Ayrıca bu krediden yararlanmak isteyen kişilere yapılan faiz oranı da sabit kalıyor. Bu oran %1,99’dur. Diğer bankalara göre faiz oranın fazla olduğu dikkatinizi çekebilir. Fakat diğer bankalardan kredi almanız mümkün olmadığı için, eğer nakit paraya da ihtiyacınız varsa bu seçeneği değerlendirerek Aktif Bank İhtiyaç Kredisi alabilirsiniz.

Aktif Bank İhtiyaç Kredisi Avantajları

Aktif Bank ülkemizde iştiraki olan yeni bir bankacılık hizmetidir. Bu hizmet genel olarak internet üzerinden verilmektedir. En büyük avantajınız ise şubeye gitmeden, oturduğunuz yerden kredinin size gelmesidir. Bunun yanı sıra;

  • Şube üzerinden bankacılık hizmeti verilmediği için herhangi bir masraf ödemenize gerek yoktur.
  • Aktif Bank İhtiyaç Kredisi onaylandıktan sonra paranız anında hesabınıza yatar ya da direkt olarak adresinizi gelen kart üzerinden yatırılır.
  • Kredi notunuz düşük olsa dahi, düzenli bir gelire sahip olduğunuz taktir de istediğiniz kadar kredi alabilirsiniz.
  • Krediniz hesabınıza geçtikten sonra, internet şubesine giriş yaparak başka bir hesaba aktarabilirsiniz. Ortak ATM’ler üzerinden paranızı çekebilir ya da PTT yolu ile alabilirsiniz.

ETİKERLER
BENZER İÇERİKLER
Yorum Yap